Jūrmalā avārijā cieš četri cilvēki, tostarp divi nepilngadīgie

2 komentāri

28. jūlija rīta pusē Jūrmalā, Majoros, notikusi smaga avārija, kurā ievainoti četri cilvēki, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Šorīt Jūrmalā, Lienes un Pilsoņu ielas krustojumā, notikusi smaga trīs automašīnu sadursme, kurā ievainoti vairāki cilvēki, tostarp divi nepilngadīgie, kuri atradušies taksometrā. Sprādzienam līdzīgo troksni dzirdējuši visi vismaz pāris kvartālu attālumā, un tas negadījuma vietā pulcējis prāvu interesentu pulku. Kas tieši izraisījis šo postažu centrālajā ielā, gan zina vien retais.

”Nevar saprast. Te taču ir četras joslas. Kā tā var frontāli sadurties? Tas ir kaut kas. Kāds ir izdarījis kaut ko pavisam nepareizi, es domāju,” pārliecināts ir kāds vietējais iedzīvotājs.

Negadījumā iesaistīti trīs automobiļi – ”Audi” un taksometrs ”Volkwagen”, kas sadūrušies, un apvidus auto ”Toyota”, kas cietusi samērā nedaudz. Andželika stāsta, ka savu auto stūrējusi tajā pat virzienā, kurā nelielais ”Audi A3”.

”Es sajutu kaut kādu triecienu, bet nodomāju, ka man mašīnai kaut kas atgadījies. No sākuma es nesapratu, neredzēju, kas noticis. Kad apstājos, paskatījos uz aizmuguri, tad jau ieraudzīju, ka notikusi avārija. Es ieraudzīju meiteni, kura gulēja uz zemes. Viena cietusī. Redzēju, ka ir apturēti auto, vadītāji kāpj ārā. Piegāju, pajautāju meitenei, kas noticis? Viņa man pateica, ka esmu nobremzējusi. Ko tieši viņa gribēja izdarīt, nezinu. Nogrieza ceļu,” stāsta ”Toyota” automašīnas vadītāja Andželika.

“”Audi” vadītāja neievēroja drošu braukšanas distanci, kā rezultātā sadūrās ar priekšā braucošo transporta līdzekli, un tā rezultātā “Audi” automašīnu izsvieda pretējā joslā, kur tā sadūrās ar taksometru,” skaidro Ceļu policijā.

Notikušais pamatīgi apgrūtinājis satiksmi, un Jūrmalā izveidojušies kilometriem gari sastrēgumi – sasistie auto un operatīvo dienestu transports aizšķērsojis trīs no četrām braukšanas joslām.

Lai arī ir skaidrs, ka ”Audi” ietriecies priekšā braucošajā apvidus auto un iebraucis pretējā joslā, kādas aculiecinieces teiktais pierāda, ka viss nebūt nav tik viennozīmīgi, kā varētu šķist. Negadījums noticis Kristīnes acu priekšā: ”Tas viss notika ļoti ātri, bet, protams, ka man uzreiz laiks izstiepās. Es braucu pa labo joslu un automašīna “Land Cruiser” iegriezās blakus joslā, un notika sadursme. Viņu apmeta riņķī, un es izglābos tāpēc, ka paplašinājās josla un es apbraucu apkārt.

Ja arī jūs redzējāt negadījumu, taču notikuma vietā nesniedzāt liecību, vai arī jūsu rīcībā ir kādi materiāli, kas varētu palīdzēt policistiem noteikti vaininieku, lūdzu, sazinieties ar ceļu policiju vai zvaniet pa tālruni 110.
2 komentāri