Jelgavas šosejas posmā ar nelielu laika atstarpi notiek divas avārijas; ir cietušie

2 komentāri
Jelgavas šosejas posmā ar nelielu laika atstarpi notiek divas avārijas; ir cietušie

Rīgas-Jelgavas šosejas posmu dažus kilometrus no Jaunolaines šodien varēja nosaukt par melno punktu. Divu stundu laikā teju vienā un tajā pašā vietā notika divi nesaistīti ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta divi aptuveni sešdesmit gadus veci vīrieši. Abos gadījumos, iespējams, pie vainas bijusi līdzīga problēma – veselība.

Ap desmitiem no rīta braucot no Rīgas uz Jelgavu, acu skatienu šosejas labajai pusei piesaistīja melns “Volkswagen” busiņš. Auto ietriecies kokā un stāvēja pretēji braukšanas virzienam. Izpētot ceļmalā automašīnas atstātās pēdas, jāsecina, ka, visticamāk, šoferis nobraucis no ceļa, pēcāk mēģinājis tikt atpakaļ uz šosejas, bet spēkrats saslīdējis un trāpījis tieši kokā.

Vislielāko triecienu saņēmis auto labais, priekšējais stūris. Tas šoferim ļāvis izvairīties no nopietnām traumām.

 

INGA VĪTOLA
NMPD pārstāve

Izskatās pēc traumu mehānisma, ka traumas varētu būt smagas, bet jāsaka, ka šajā gadījumā cilvēkam savā ziņā ir paveicies. Traumas vismaz pirmajā brīdī nav ļoti smagas, ir kombinētas traumas, bet tās vairāk ir kā sasitumi. Kaulu lūzumu pazīmes tajā brīdī, kad mediķi skata cietušo, nav, un arī hemodinamika ir stabila. Stabilā stāvoklī cietušais nogādāts Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā.

 

 

Taču netālu cietis vēl cita “Volkswagen” šoferis, kas arī nobrauca no ceļa pēc aptuveni pusotras stundas pārsimts metrus tālāk no pirmās negadījuma vietas.

 

 

INGA VĪTOLA
NMPD pārstāve

Šajā gadījumā pats cietušais būtiskas sūdzības neuzrāda, bet, ņemot vērā atkal šo traumu mehānismu, nevar izslēgt galvas traumu, un arī nogādāts slimnīcā papildu izmeklējumu veikšanai.

 

Abi “Volkswagen” vadītāji ir aptuveni sešdesmit gadus veci. Nevienam no viņiem šorīt nebūs patraucējis slidens vai līkumains ceļš, bet gan iemigšana pie stūres vai slikta pašsajūta.
2 komentāri