Jelgavā notikusi iespaidīga četru automašīnu sadursme

0 Komentāru

Iespaidīgs ceļu satiksmes negadījums noticis Jelgavā, kurā tika ierautas četras automašīnas, tostarp Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) autocisterna, vēsta “Degpunktā”.

Pildot dienesta pienākumus, proti, traucoties uz izsaukumu Cenu pagastā, kur dega kāda māja, viena no Jelgavas daļas glābēju ekipāžām iekļuva avārijā ar vieglo spēkratu. Sadursmes vieta ir Rīgas ielas krustojums ar Loka maģistrāli.

Pieļaujams, ka vieglais auto “Volkswagen”, nepamanot tuvojošos operatīvo transportu, izbrauca tam priekšā un izraisīja avārijas situāciju.

Smagā tehnika “Volkswagenu” “noslaucīja”, tas apgāzās un aizķēra citas blakus stāvošas automašīnas. Valsts policija jau patlaban ir pārbaudījusi un noskaidrojusi svarīgus faktus, taču izmeklēšana vēl nav noslēgusies.

Policijā stāsta, ka VUGD dienesta automašīna ar ieslēgtiem skaņas signāliem un bākugunīm devās uz izsaukumu, taču pa ceļam Jelgavā Rīgas ielas krustojumā ar Loka maģistrāli notika sadursme ar “Volkswagen”, kas sadursmes dēļ apgāzās un bojāja divas blakus stāvošas mašīnas. Traumas guva apgāzušās automašīnas pasažieri, kuri tika nogādāti kādā ārstniecības iestādē.

Lietas materiāli ir nodoti Jelgavas Kriminālpolicijas darbiniekiem, kuri pieņems lēmumu par kriminālprocesa uzsākšanu.

Negadījumā bija arī otrs cietušais, taču viņam mediķu palīdzība nebija nepieciešama. Smagāk ievainotā – “Volkswagen” pasažiera – veselības stāvokli ārsti ir novērtējuši kā stabilu, bet sadursmē ir gūti nopietni vairāku ķermeņu daļu ievainojumi.

Abus cietušos no bojātā spēkrata palīdzējuši atbrīvot ugunsdzēsēji glābēji.

0 Komentāru