Jēkabpilī moto festivāla laikā motociklists notriecis gājēju

Sestdien Jēkabpilī, Rīgas ielā, Moto festivāla laikā uz gājēju pārejas motociklists notriecis gājēju, pastāstīja Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • @

  @

  Rodrigo Dredžels-regulatoru vajag katram galvā,kurš nezin,kā jāuzvedas,kad notiek pasākuma gājiens,brauciens.kolonnas priekšā ir pavadošā mašīna,un NOSLĒDZ pavadošā mašīna.pat mans 5gadnieks bij' nepatīkami pārsteigts,kad no Rimi stāvlaukuma izbrauca mašīnas uz papildjoslas,kas lika motobraucejiem iespringt-vai tik neizdomās izbraukt priekšā,+skatītājiem aizsedzot brīvi vērot braucienu.tādi nu ir cilveki-ja nepatīk un nesaista pašam notiekošais pasākums-par otru nepadomās.
 • @

  @

  22 ,,īss,,krāniņš un arī,,īss,, prātiņš izskatās,ka ir Jums.parādes brauciena kolonna bij' ideāla,līdz vēl kādiem ,,tirliniem,,pat ar auto bij' vēlēšanās iespraukties starp moto braucējiem.organizatori var darīt jebko,bet idiotus nekas neatturēs tāpat.
 • Lb

  Lb

  Es uzskatu ka gajejs vainigs, jo taa bij.parade, vai tiesam nevareja pagaidit 5 min.jau masinu butu gruti noturet tadaa momentaa kur nu vel moci. Un kaa redzams video gajejs klibs, nu tak pagaidit vareja.
 • Sema

  Sema

  Pieņemsim, tas mocis strauji nobremzētu pēdējā brīdī. Daudzi moči varēja būt gar zemi, viens otram virsū uzbrauktu un tad sekas būtu daudz nopietnākas visiem un daudziem.
 • Yana

  Yana

  Ātru izveseļošanos visiem cietušajiem. Taču gājējam pašam jāuzņemas daļa atbildības. Ja redz tik daudz vienā rindā braucošu moču, kāpēc ir jāskrien zem riteņiem. Kas notiks par 5 min.? Kad notiek skrējieni, velo braucieni ģimenēm pa ielām citiem prātā neienāk skriet tur pāri, vai tur braukt ar mašīnu? Zirgu jāšanas sacensībās arī iesim pāri šķēršļu laukumam, kur zirgs skrien?
 • Raivis Afanasjevs

  Raivis Afanasjevs

  Tikai un vienīgi gājējs vainīgs! Viens zirgs skrien pāri, otrs kā kumeļš lec līdzi...😳
 • marite

  marite

  a jekabpili ta ir normala paradiba iet pari gajeju parejai nepaskatoties un vel pagriez galvu uz otru pusi.
 • Jurec Jurec Inžektors
  • Mārtiņš Vītols

   Mārtiņš Vītols

   Uz gājēju pārejas gājējs vainīgs. Tikai pie mums un vēl krievijā tā var būt :D
  • Rets Retais

   Rets Retais

   Mārtiņš Vītols Kolonnu pavada operatīvais transports. Strauji bremzēt nevar. Padomā par to.
  • Rodrigo Dredžels

   Rodrigo Dredžels

   Rets Retais No video sižeta nevar redzēt pavadošo operatīvo transportu, tāpat arī kolonna īsti neatbilst tam lai tā būtu uzskatāma par kolonnu, un principā ja zināms ka pasākuma maršruts virzās posmā no/ līdz, un šajā posmā ir noteikts skaits gājēju pāreju utt, tad būtu bijis labi pie katras pārejas novietot satiksmes regulatoru uz brīdi kamēr kolonna izbrauc šo noteikto posmu, un tad atjaunot satiksmi šajā posmā.
 • Элина Мур

  Элина Мур

  Очень жаль всех ! Но если идет колонна , то ну никак нельзя остановится - ведь это опасно для остальных. Но а те кто спешил к сожалению пострадал 😞

  Скорейшего выздоровления всем🙏
 • 22

  22

  Izskatījās ,ka tur notiek gonkas uz ātrumu. Organizatori lohi ! Vajag taču tiem ,ar īsajiem krāniņiem ,iestāstīt ,ka jābrauc pa divi blakus un nevar atļaut tik lielus intervālus starp braucējiem.
  • 77

   77

   Noskaties video , tur labi var redzēt kā gajējs pats pēdējā brīdī izskrēja uz ceļa un mocim nebija iespēja vairs nobremzēt. Labi kā motociklista vadītājs nekrita pirms sadursmes uz sāna tad būtu daudz smagāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!