Jaunietis bez autovadītāja apliecības ar koplietošanas mašīnu bēg no policijas pa meža ceļiem

8 komentāri

Otrdien galvaspilsētas policisti pa pilsētas nomali dzenājuši kādu auto nomas automobili, kura šoferis bija nolēmis, ka ar kārtības sargiem labprātāk nesastapsies.

Darba dienas rīta pusē Pļavnieku patruļa nomaļā vietā Rencēnu ielā ievērojusi kādu auto nomas automobili, kura stūrētājs, ieraugot policijas patruļauto, daudz nekavējies, bet spiedis gāzes pedāli grīdā.

“Līdz ar to sākās pakaļdzīšanās. Drīz pēc tam vienā meža ceļā viņš apturēja savu transportlīdzekli, un gan viņš, gan arī viens no pasažieriem uzsāka bēgšanu ar kājām,” stāsta RPP pārstāve Lāsma Greidāne.

Policija metusies abiem jauniešiem pakaļ. Drīz vien atklājies, ka nomas auto šoferis, kurš nupat tikai sasniedzis 18 gadu vecumu, transportlīdzekli vadījis bez autovadītāja apliecības.

Šajā gadījumā papildus sodam, ko jauneklis saņems no policijas, viņš var gatavoties arī ievērojamam rēķinam no auto nomas uzņēmuma. Domājams, ka auto iznomātājam būs jāapmaksā līgumā iekļautās sodas naudas par pārkāpumiem, kā arī jādomā, ka straujais brauciens pa meža ceļiem būs atstājis kādas paliekošas sekas – savukārt tas nozīmē vēl izdevumus, kas gulsies uz pārkāpēja pleciem.

8 komentāri