“Jaunību atcerējos!” Vectēvs ar kundzi Rīgā ar automašīnu mūk no policijas

0 Komentāru
“Jaunību atcerējos!” Vectēvs ar kundzi Rīgā ar automašīnu mūk no policijas

Dzērājšoferis mums parasti asociējas ar jaunieti vai vīrieti vidējos gados. Taču grēko, kā izrādās, visas paaudzes.

Kāds pensionārs 9. martā “atcerējies jaunību”, un savu cienījamā vecuma kundzi trakā ātrumā izvizinājis pa galvaspilsētas ielām, bēgot no policijas.

Ar “Volkswagen” autovadītāju Rīgas pašvaldības policijas darbinieki vēlējās sastapties jau iepriekš, ap plkst. 21.00 kāds vietējais iedzīvotājs ziņoja par to, ka apkārtnē vizinoties piedzēries šoferis. Tomēr, tobrīd ierodoties izsaukuma vietā, šoferis braucamrīku jau bija novietojis stāvvietā, bet pats devies prom, tādēļ vīri devušies tālāk patruļā.

Tiesa gan, pavisam drīz onkulis atgriezās pie auto stūres un traucās pa Rīgas ielām.

“VW” vadītāj, apturam!

[sirēnas]

Uz mežu brauc!

Viņš ko, nestājās?

Nē. Mūk!

Pāris loki pa apkārtnes apstādījumiem, pāris palēcieni uz “gulošajiem policistiem”, un bēdzēja auto jau atkal griežas atpakaļ uz apkārtni, kurā sākās pakaļdzīšanās.

Ja likumsargiem šāds adrenalīna pilns izbrauciens ir visai ikdienišķs un viņi jau sākuši kārtot papīru lietas, sirmā kunga dzīvesbiedrei, kura visu bēguļošanas laiku atradusies blakussēdētāja vietā, vīra izgājieni nepavisam nav bijuši pa prātam un viņa nav varējusi tik ātri atgūties.

Ak, lops! Nepietiek, ka mašīna sasista, vēl… Aiziešu no tevis kādu dienu, noteikti aiziešu. Tu esi nelietis.

Jautājot, kāpēc vectēvs bēdzis no policijas, viņš atbildējis īsi un lakoniski: “Jaunību atcerējos…”.

Drīz vien ierodoties ceļu policistiem, atklājies arī patiesais bēgšanas iemesls. 61 gadu vecais vīrs pie sava auto stūres šajā vakarā bija sēdies vairāk nekā divu promiļu reibumā. Papildus naudas summai, kas nu jāatlicina soda naudu apmaksāšanai, kungam nu būs jāparūpējas arī par policistu auto remontu.

0 Komentāru