Komentāri
Jāņu dienas rītā autoavārijās bojā gājuši divi cilvēki; policija skaidro notikušā apstākļus
Foto: f64

Diemžēl Jāņu dienas rīts uz Latvijas ceļiem izvērties traģisks. Ceļu satiksmes negadījumos dzīvību zaudējuši divi cilvēki, informē Valsts policija.

Viens traģisks satiksmes negadījums šorīt plkst. 6.23 noticis Saldus novada Rubas pagastā, kur automašīna “VW Caravelle” nobrauca no ceļa un apgāzās, kā rezultātā dzīvību zaudēja viena persona, pastāstīja Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece Vineta Mistre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt plkst. 7.40 Krāslavas novada Indrās automašīnas vadītājs netika galā ar auto vadību, automašīna iebrauca grāvī, apgāzās un atsitās kokā. Avārijā gāja bojā viena no personām, kas atradās automašīnā, bet otra persona guvusi miesas bojājumus un nogādāta slimnīcā.

Pašlaik tiek skaidroti abu ceļu satiksmes negadījumu apstākļi, tāpēc V. Mistre nevarēja komentēt, vai šajos gadījumos autovadītāji pirms sēšanās pie stūres bija vai nebija lietojuši alkoholiskos dzērienus.

Mistre atzina, ka kopumā šodien satiksmes intensitāte ir zema un negadījumu nav daudz. Līdz šim reģistrēti deviņi negadījumi, diemžēl divi bijuši ar bojāgājušajiem.

Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece vērtēja, ka Līgo diena uz Latvijas ceļiem bijusi salīdzinoši mierīga, reģistrēti 65 negadījumi un 17 cietušie, kā arī notvertas 14 personas, kuras auto vadījušas reibumā. “23.jūnijs šogad bija līdzīgs pagājušā gada 23. jūnijam,” secināja Mistre. Pēc viņas teiktā, vakar policija strādāja aktīvi un pārbaudīja 8214 vadītājus visā valstī.

Šodien policijas reidi turpinās visā valstī, taču patlaban nav apkopoti dati par dienas pirmajā pusē pārbaudīto autovadītāju skaitu un to, cik daudzi braukuši reibumā.

Policijas reidi un autovadītāju pārbaudes uz Latvijas ceļiem turpināsies arī rīt un pirmdien, kad cilvēki pēc svētku brīvdienām atgriezīsies savās dzīvesvietās.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl