“Izšķīros ar meiteni un stipri pārdzīvoju.” Trokšņošana un sēšanās pie stūres reibumā jaunietim beidzas ar pamatīgām nepatikšanām

24 komentāri

Kāds jauns vīrietis un viņa draugi īsi pēc rītausmas bija sarīkojuši pamatīgu jandāliņu kādā Pārdaugavas daudzdzīvokļu nama pagalmā. Lai arī kompānijai izdevās izsprukt no soda par miera traucēšanu, vismaz vienam no bariņa šī jautrā pasēdēšana izmaksās vairākus tūkstošus eiro un krietni vien apgrūtinās dzīvi.

Par ne pārāk patīkamu rītu neskaitāmiem Kurzemes prospekta iedzīvotājiem parūpējusies kāda jauniešu kompānija, kas jau no pieciem rītā uzdzīvojusi ielā pie kāda “BMW”. Skaļā mūzika, klaigāšana un pudeļu šķinda tā nokaitinājusi vietējos, ka iedzīvotāji par notiekošo ziņojuši policijai, savai vēstij pievienojot arī fotoattēlu ar automašīnu, pie kuras atpūtās trokšņainais bariņš.

Kādu brīdi pēc izsaukuma saņemšanas policija ieradās notikuma vietā, kur sastapa visai bravūrīgi noskaņotu jauniešu kompāniju. Taču pārrunu laikā viņi solījās, ka būs klusāki un vairs netraucēs apkārtējiem.

Kārtības sargi devušies tālāk patruļā, taču jau pēc pārdesmit minūtēm rācijās atskanējusi tieši tā pati adrese – acīmredzot jaunekļi bija “aizmirsuši” sarunu ar policiju. Bija saņemts vēl viens ziņojums, ka uz īsu brīdi tiešām iestājies miers, taču pēc tam kompānija atkal sākusi skaļi uzvesties un traucēt mieru apkārtējiem. Uz notikuma vietu tika nosūtīta policijas ekipāža, un, atrodoties ceļā, kārtībsargi saņēma ziņu no tā paša aculiecinieka, ka trokšņotāji ir sakāpuši auto un devušies prom.

Veiksmīgas sakritības dēļ ekipāža tobrīd atradusies vien pāris minūšu brauciena attālumā, turklāt vīri skaidri atcerējās, kā izskatījās meklējamais auto. Tādēļ likumsakarīgi, ka drīz vien aizdomīgā auto aizmugurē atskanējušas sirēnu skaņas.

Un redzot, ka pie “BMW” stūres atrodas viens no iepriekš sastaptās kompānijas, inspektoriem nebija pat šaubu, ka šofera turpmākais ceļš ved uz aizturēto nodalījumu. Īsi pēc tam notikuma vietā ieradušies arī ceļu policisti, un gados jaunais šoferis nodots viņu pārziņā. Jaunietis sacījās, ka izšķīries ar meiteni un to stipri pārdzīvojot. Savukārt alkometrs uzrādīja 2,14 promiļu reibumu.

24 komentāri