Izraisīja avāriju, iekāpa auto un aizbēga; autovadītājas reakcija pārsteidz “fūres” šoferi un policiju

8 komentāri

Darbadiena kādam no Ganību dambī esošajiem biroja strādniekiem izvērtās patiesā pārdzīvojumā, jo ap pusdienlaiku ēkā ietriecās kāds kravas spēkrats. Aina kļuva vēl neticamāka, kad pēc iespaidīga negadījuma viena no tajā iesaistītajām personām iekāpa garām braucošā mikroautobusā un izzuda no avārijas vietas.

Ganību dambis Sarkandaugavā vienmēr bijusi bēdīgi slavena iela ar saviem satiksmes sastrēgumiem un intensīvu kravas automašīnu plūsmu, jo īpaši sastrēgumu stundās. Likumsakarīgi, kur visvairāk mašīnu, arī visvairāk avārijas situāciju.

Piektdien kādas autovadītājas nespēja novērtēt veicamo manevrus, noveda līdz iespaidīgai avārijai Ganību dambja un Uriekstes ielas krustojumā, virzienā no Sarkandaugavas uz centra pusi. Rezultātā kāds kravas autovadītājs iestūrēja mājas sienā.

Taču visinteresantākais šajā stāstā notika jau pēc avārijas. “Mercedes” vadītāja, kas izraisīja tā saukto bezkontakta avāriju, tā vietā, lai apstātos un palīdzētu kravas automašīnas šoferiem, pazuda no avārijas vietas. Kravas auto šoferim gan izdevās dabūt viņas auto tehnisko pasi.

Beigu beigās, policisti paņēma paskaidrojumus no kravas auto “MAN” šofera Jāņa un saglabāja ”Mercedes” vadītājas tehniskās pases datus. Negadījuma izprovocētāja tā arī notikuma vietā neatgriezās. Svarīga nianse, kas turpmāk kalpos par pieradījumu vīrieša versijai, – kādam šoferim avārijas brīdis ir nofilmēts.

Par laimi, avārijā cietušo nav, arī uz ietves negadījuma brīdī nebija neviena gājēja. ”MAN” spēkratam sadursmes dēļ būtiski deformēta kabīne, turklāt nedaudz bojāta arī ritošā daļa. Jebkura gadījumā smagajam auto ir KASKO apdrošināšana.

8 komentāri