Izraisīja avāriju un aizbēga no notikuma vietas: jauniešu bariņš Dzirciemā tā arī nesagaida policiju

2 komentāri
Izraisīja avāriju un aizbēga no notikuma vietas: jauniešu bariņš Dzirciemā tā arī nesagaida policiju
EKRĀNUZŅĒNUMS

Piektdien Dzirciemā krustojumā saskrējās divas automašīnas. Safilmētais materiāls tagad nonācis arī policijas darbinieku rīcībā, jo viens no negadījumā iesaistītajiem braucamrīkiem pameta notikuma vietu, nesagaidot policiju. “Degpunktā” aicina pievērst uzmanību sižetā redzamajiem jauniešiem, kā arī viņu ”Mitsubishi Galant” spēkratam un ziņot kārtības sargiem, ja zināt viņu personību.

Jauniešu trijotne, kas ar melno ”Mitsubishi Galant” automašīnu vizinājušies pa Dzirciemu, pēcpusdienā izraisījuši avāriju. No Dzirciema ielas veicot kreiso pagriezienu uz Lielezera ielu, pie stūres sēdošais nav palaidis pretim braucošo ”Toyota Land Cruiser”.

Apvidnieka vadītājs mēģinājis izvairīties no sadursmes, taču diemžēl nesekmīgi. Sekojis trieciens un šķīduši dzelži. Avārijas dēļ vieglajam auto pamatīgi deformēta aizmugurējā virsbūve, taču ”Toyota” palikusi bez priekšējā atdurstieņa. Rezultātā abi braucamrīki apstājušies krustojuma vidu un sagaidījuši avārijas dienesta pārstāvjus, kuri piefiksējuši automašīnu atrašanās vietu sadursmes brīdī un ļāvuši tiem nobraukt ceļmalā.

Pēc mirkļa notikuma vietā ieradās arī raidījuma ”Degpunktā” filmēšanas grupa. Jaunieši kategoriski atteicās komentēt notikušā apstākļus un, ieraugot kameru, sāka manāmi nervozēt. Par laimi, negadījumā neviens necieta, un notikušais beigtos līdzīgi kā daudzas citas avārijas pilsētā, ja vien “Mitsubishi” sēdošie neizdomātu klusiņām pamest avārija vietu.

Kad adresē ieradās ceļu policijas ekipāža, spēkrats jau bija aiztraucies nezināmā virzienā. Acīmredzot tā vadītājam vai vadītājai, pieņemot tik riskantu un neapdomīgu lēmumu, bija kas slēpjams no likumsargiem. Rezultātā minētais spēkrats ir izsludināts meklēšanā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā