Iznīcināts auto un pilna mute ar asinīm – pārgalvīgs “Volkswagen” vadītājs taranē traktoru

1 komentārs
Iznīcināts auto un pilna mute ar asinīm – pārgalvīgs “Volkswagen” vadītājs taranē traktoru

Kurš ātrāks – traktors vai vieglais auto? Laikam jau auto. Bet, kuram izturīgāki dzelži, to šodien pie Rīgas robežas pārbaudīja kāds “Volksvagen” šoferis, taranējot priekšā lēni ripojošo smago tehniku.

Sadragātais ”Volkswagen Jetta” markas spēkrats vēl piektdienas rītā ripoja pa Rumbulas apkaimi, bet pēc smagās avārijas, kas notika uz Granīta ielas, transportlīdzekļa ceļš ved tikai uz autokapsētu. Ironiskas sakritība, bet incidents notika dažu simtu metru attālumā no metāllūžņu pārstrādes punkta, kur, visticamāk, vraks arī tiks aizvests.

Par negadījuma motīviem un iespējamajiem iemesliem mums pastāstījis avārijā iesaistītā traktora šoferis: “Es braucu, man šeit ir objekts. Apstājos, lai precizētu adresi. Vajadzēja griezt, es ieslēdzu pagrieziena signālu un uzsāku kustību. Tā mašīna bija tur, kaut kur tālumā. Re, kur bremzēšanas ceļš sākas. Jūs sākāt griezties teritorijā? Es pat nepaspēju izbraukt, divus metrus uz priekšu tikai izkustējos. (DP: Viņš ieskrēja sānā?) Viņš ietriecās stūrī, tur tāds ātrums bija… (DP: Ātrāk par 50 km/h?) Tur bija ātrāk par 100 kilometriem stundā. Ja būtu braucis uz 50 km/h, tad mierīgi apstātos. Vadītāju aizveda ātrās palīdzības mediķi. Viņam bija pārsista lūpa. Bet viņš teica, ka nekas traks viņam neesot.”

”Volkswagen Jetta” brauca virzienā uz Sauriešiem. Līdz ar šoferi salonā atradās arī viens pasažieris, bet pēc mediķu apskates viņš no hospitalizācijas atteicās. Kurš vainojams avārijā, tiks noskaidrots vēlāk, kad likumsargi pabeigs visas procesuālas darbības un tiks saņemts ekspertīžu slēdziens.