Izlijis piens un metāllūžņu kaudzīte – Cēsīs avarē pašvaldības policijas mikroautobuss

11 komentāri
Izlijis piens un metāllūžņu kaudzīte – Cēsīs avarē pašvaldības policijas mikroautobuss

Ceturtdien, 22. novembrī, Cēsīs noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta Cēsu pašvaldības policijas mikroautobuss un kāda piena produktu pārvadātāja vadītais “Volkswagen”.

Sadursmes dēļ “Volkswagen” busiņš apgāzās uz jumta, un no tā uz ielas izlija viss pārvadātais piens. To, kurš no vadītājiem nepamanīja sarkano luksofora signālu, skaidros izmeklēšanas gaitā.

Negadījums noticis pirms plkst. 14.00. Notikuma vietā ieradās arī ugunsdzēsēju ekipāžas, – gadījumā, ja avārijā cietušie ir iesprostoti savos spēkratos un nepieciešami hidrauliskie instrumenti cilvēku atbrīvošanai.

Piena produktu piegādātājs negadījumā nav cietis un pats saviem spēkiem izrāpās no apgāztā busiņa, taču policijas transportlīdzekļa pasažieris nogādāts slimnīcā, jo guvis galvas traumas. Izmeklēšanas gaitā likumsargi centīsies skaidrot, kurš no abiem vadītājiem bija ignorējis luksofora sarkanās gaismas signālu.

Gan aculiecinieki, gan pašvaldības policijas busiņa vadītājs apgalvo, ka operatīvajam transportlīdzeklim bija ieslēgtas gan bākugunis, gan skaņas signāli. Kā skaidro Cēsu iecirkņa priekšnieks, tas neatbrīvo no atbildības neievērot ceļu satiksmes noteikumus.

Ugunsdzēsēji notikuma vietu sakopa stundas laikā, un tikmēr arī autoevakuatori cietušos spēkratus bija paspējuši aizgādāt prom. Satiksme intensīvajā krustojumā tika atjaunota ap plkst.15.00.

11 komentāri