“Izlidoja pie sarkanās luksofora gaismas”; “Audi” Sarkandaugavā izraisa trīs auto sadursmi

0 Komentāru

Darba dienu vakaros Rīgā, Sarkandaugavā, ir vērojami iespaidīgi satiksmes sastrēgumi. Taču trešdien ap pulksten pieciem situācija šajā mikrorajonā bija vēl kritiskāka nekā citās reizēs. Vienā no galvenajām ielām notika smags negadījums un braukšanu paralizēja glābšanas dienestu spēkrati.

Pulkstenis bija puspieci vakarā, un Sarkandaugavā auto satiksme jau pamazām sāka sabremzēties, kad Vecmīlgrāvja un Mežaparka virzienā braucošo auto kolonnā, Tilta un Patversmes ielas krustojumā, pēkšņi ietriecās no pretējās puses braucošs “Audi” markas spēkrats. Apkārtējie, dzirdot blīkšķi, pabāza galvas no vietējām kafejnīcām un veikaliem.

“Dzirdējām spēcīgu sitienu. Iznācām, te jau stāvēja ”fūre”, šī mašīna un vēl viena melna. Pēc visa spriežot, viņš bija piedzēries,” stāsta aculiecinieks Igors.

Automašīna esot iebraukusi pretējā joslā. “Izlidoja un te pa slīpo uztriecās ”Volksvagenam” un ”fūrei”,” klāsta Igors. Viņš arī pamanījis, ka “Audi” esot ceļu šķērsojis pie luksofora sarkanā gaismas signāla.

Vissmagāk sadursmē cieta pats incidenta vaininieks. Viņam bija nepieciešama steidzama ārstu palīdzība.

“Viņu aizveda ar ātro palīdzību. Viņš slēdzās ārā, te nāca pie samaņas, te atkal to zaudēja,” notikumus atstāsta Igors.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) šodien noskaidrojies, ka cietušais guvis galvas un krūškurvja traumas. Bet alkohola koncentrācijas noteikšanai asinīs nozīmētas ekspertīzes. Kas attiecas uz sastrēgumu notikuma vietā, tas mazinājās tikai pēc pāris stundām, kad tika atbrīvots ceļš un auto plūsma vairs nebija tik intensīva.

0 Komentāru