Komentāri

Spraiga pagājušā nedēļas nogale bijusi uz Latvijas autoceļiem. Par bojāgājušajiem, par laimi, ziņu nav, taču cietuši vismaz 20 cilvēki. Lielā daļā negadījumu, kuros bijuši upuri, šoferi pie stūres sēdušies dzērumā. Dažam labam dzērājšoferim gan paveicies, jo veselība nav skarta, taču naudas maks gan tagad cietīs pamatīgi.

Sestdienas rīts Bultu ielas 6. nama iedzīvotājiem Ķengaragā sācies ar “zemestrīci” – vismaz viņi paši tā saka, jo nodrebējusi visa māja, kad ēkā ietriekusies vieglā automašīna “Volvo”.

Avārija notikusi ap plkst. 5.00 – “Volvo” šoferis braucis pa Prūšu ielu un saprotamu iemeslu dēļ nav spējis novaldīt savu spēkratu. Lai arī šoferis kliedzis, ka ieķēries sajūgs, policisti viņam konstatējuši reibumu.

Citi kaimiņi pat aci pret aci sastapušies ar dzērājšoferi. Puisis esot bijis “nelietojams”. Labi, ka ātri atbraukusi policija, citādi viņš droši vien dotos tālāk savās gaitās.

Sods par sēšanos dzērumā pie stūres ir skarbs, pat ja cilvēki nav cietuši. Atņemtas “tiesības”, prāva soda nauda, mašīnas remonts uz paša rēķina, ja tā vispār būs labojama, plus vēl kāpņu telpas nojumes atjaunošana. Tiek lēsts, ka šis brauciens dzērumā nesis aptuveni 5000 līdz 7000 eiro lielus zaudējumus.

Lasi vēl