Izbrauciens beidzās ar ietriekšanos stabā – divi jaunekļi Ziepniekkalnā “uzraujas” uz policiju

1 komentārs
Izbrauciens beidzās ar ietriekšanos stabā – divi jaunekļi Ziepniekkalnā “uzraujas” uz policiju

Divi jauni vīrieši agrā rīta stundā bija devušies izbraucienā pa tukšajām Ziepniekkalna ielām. Šajā situācijā gan viņiem galamērķi nav izdevies sasniegt, jo pusceļā šoferis acīmredzot pārvērtējis savas spējas un auto atdūries stabā.

Dažas minūtes pirms plkst. 6.00 rītā galvaspilsētas policisti Ziepniekkalnā uzrunājuši kādu jaunekli ar asinīm noplūdušu seju, kurš nebūt nepriecājās par šo negaidīto sastapšanos ar policistiem.

Protams, skaidri norādot uz nesakritību jaunekļu stāstā, abiem nav atlicis nekas cits, kā izstāstīt visu patiesību par notikušo – savukārt tas atklājis, ka īstajam auto stūrētājam nemaz nav autovadītāja apliecības.

Ja pēc mediķu apskates izrādīsies, ka blakus sēdētājs negadījumā guvis vien nenozīmīgas traumas, neveiksmīgais stūrētājs tiks cauri vien ar sodiem par ceļu satiksmē izdarītajiem pārkāpumiem un, visticamāk, kādu laiku nevarēs iegūt vadītāja apliecību. Savukārt situācijā, ja papildu izmeklējumi atklās kādas nopietnākas traumas, jaunekli gaida krietni bēdīgāks scenārijs, jo par šo vieglprātību var nākties taisnoties pat tiesas zālē.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

1 komentārs