Īpašniekam nezinot par zādzību, policija atrod “aizdzītu” automašīnu

Pievienot komentāru

Kāda nama iedzīvotāji Pārdaugavā pamanīja, ka viņu piemājas autostāvvietā parādījies svešs auto, turklāt tas tur novietots bez atļaujas.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldē tika saņemta iedzīvotajā sūdzība, ka vienā no mikrorajona pagalmiem atrodas transportlīdzeklis, kurš ir novietots neatbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

“RPP ekipāžai izbraucot uz notikuma vietu, ievērots “Mitsubishi” markas transportlīdzeklis. Tas bija pamatīgi apskādēts, kā arī šim transportlīdzeklim nebija valsts reģistrācijas numurzīmes,” stāsta RPP Kurzemes pārvaldes Vecākais inspektors Kristaps Taube-Taubers.

Lai arī automobilim bija nokasīta arī tehniskās apskates uzlīme vīriem tomēr izdevies noskaidrot šā braucamrīka reģistrācijas datus. Turpat spēkrata salonā pamanīts tehniskās apskates protokols uz kura bija redzama numura zīme. Taču šim atklājumam sekojis lielākais pārsteigums – acīmredzami aizdomīgais un, visticamāk, nozagtais auto neatradās policijas meklēšanā.

“Tomēr, ņemot vērā šos apstākļus, policijas darbinieki vēlējās gūt 1oo% pārliecību, ka šis transportlīdzeklis nav zagts, tāpēc tika apsekota īpašnieka dzīvesvieta, kur īpašnieks informēts par konstatēto. Automašīnas īpašnieks bija pārsteigts par saņemto informāciju. Teica, ka šā brīža automašīnas atrašanās vieta neatbilst tai, kur viņš pēdējo reizi bija to novietojis,” stāsta Taube-Taubers.

Rezultātā policijas darbinieki kopā ar īpašnieku atgriezās pie automašīnas, izsauca Valsts policijas darbiniekus, kuri pārņēma darbu gan ar transportlīdzekli, gan spēkrata īpašnieku.