Inčukalna policisti piedzīvo “dežavu” – kārtējo reizi dzenas pakaļ kādam “Volkswagen”

5 komentāri
Inčukalna policisti piedzīvo “dežavu” – kārtējo reizi dzenas pakaļ kādam “Volkswagen”

Raidījums “Degpunktā” jau vairākkārt vēstījis par kādu saimniecību Inčukalna pusē, kuras īpašnieki un darbinieki vairākkārt nonākuši vietējās policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem pārkāpumiem un izdarībām uz ceļa.

It visiem Inčukalna apkaimē patrulējošajiem policistiem ir labi zināmi divi kādai vietējais saimniecībai piederoši “Volkswagen Tiguan”, kas neskaitāmas reizes nonākuši policistu redzeslokā. Arī šoreiz, ieraugot līdzīgu auto, kas nogriežas no šosejas, policisti “saspicēja” ausis, bet tad atklājies, ka braucamrīkam ir cits reģistrācijas numurs. Tomēr gluži vai neticami, – arī nākamais turpat pa ceļu priekšā braucošais auto bija tāds pats pelēks “Volkswagen Tiguan”.

Nogriežoties uz zemes ceļa, kļuva skaidrs, ka šoreiz policisti nekļūdās. “Volkswagen Tiguan” šoferis iespiedis gāzi grīdā, gaisā pacēlušies milzu putekļu mākoņi, un sākusies pakaļdzīšanās. Tā gan ilgusi vien pāris minūtes, jo bēdzējam jau pirmajā straujajā līkumā pietrūkusi meistarība vai varbūt vienkārši beigusies veiksme.

Pēc aizturēšanas atklājies, ka bēgošais autovadītājs ir tas pats nesen pilngadību sasniegušais jauneklis, ar kuru policisti bija sastapušies pavisam nesen, – viņš apturēts turpat Inčukalna apkaimē, tikai tobrīd pilotējot otru “Volkswagen”, ko policisti arī jau iegaumējuši.

Jāteic, ka abi šie automobiļi ne velti izpelnījušies gan vietējo policistu, gan iedzīvotāju uzmanību.

Šobrīd vairāki no iepriekš pieķertajiem “Volkswagen” šoferiem jau zaudējuši tiesības vai pat iedzīvojušies dažādos kriminālprocesos.