Imantā kravas automašīna uz gājēju pārejas nāvējoši notriec senioru

Pievienot komentāru
Imantā kravas automašīna uz gājēju pārejas nāvējoši notriec senioru
DEGPUNKTĀ

Otrdien, 12. novembrī, Rīgas mikrorajonā Imantā uz neregulējamas gājēju pārējas zem vairāku tonnu smagas kravas automašīnas pakļuvis kāds seniors.

Par nelaimē nonākušā dzīvību ilgi un dikti cīnījās ārsti, bet gūtās traumas bija pārāk nopietnas, lai uz vietas varētu runāt par ievainotā kunga cerībām uz izdzīvošanu. Diemžēl piepildījās sliktākais scenārijs, un slimnīcā pensionāra dzīvība izdzisa.

Visticamāk, kravas automašīnas “DAF” šoferis nepamanīja pa gājēju pāreju ejošo vīrieti, arī pats pensionārs nespēja laikus reaģēt un paātrināt gaitu, lai tiktu drošībā. Vietējie iedzīvotāji piebilst, kā gājēju pārējas šķērsošana konkrētajā vietā ir tiešām ļoti bīstama. Ja gados jauniem cilvēkiem tikt pāri ielai ir salīdzinoši viegli, tad pensionāriem tas prasa ievērojamas pūles.

“Mašīnas pat neapstājas. Brauc nepieturot, saprotiet! Vienkārši pārkāpj, to es skaidri varu teikt. Šī pāreja ir ļoti bīstama, tas nav vienīgais atgadījums,” stāsta vietēja iedzīvotāja.

Ceļu satiksmes noziegumu izmeklētāji ir sākuši incidenta izmeklēšanu. Kravas auto šoferim draud ieslodzījums vai nosacīts cietumsods, piespiedu darbs un naudas sods, ja viņš tiks atzīts par vainīgu.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!