Iļģuciemā vadītājs alkohola reibumā apskādē svešu automašīnu

0 Komentāru

Kāds dzērajšoferis Pārdaugavā savu bīstamo braucienu pusdienlaikā noslēdza vienā no šaurajām Iļģuciema ieliņām, apskādējot savu un svešu automašīnu. Likumsargiem atbraucot, vadītāja vietā inspektorus sagaidīja tikai aculiecinieku pulks, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Pārdaugavā kāds dzērājšoferis savu bīstamo braucienu pusdienlaikā noslēdza vienā no šaurajām Iļģuciema ieliņām, apskādējot savu un svešu automašīnu. Likumsargiem atbraucot, vadītāja vietā inspektorus sagaidīja tikai sašutuši aculiecinieki.

Nepārliecinoši iebraucot Reņģes ielas pagalmā un nobraucot garām ceļmalā stāvošai ”Opel” automašīnai, tai uz virsbūves sāna atstājot švīku, ”Audi” vadītājs beidzot saprata, ka jāapstājas. Tomēr pilnībā apturēt braucamo bez starpgadījumiem nesanāca. Auto uztriecās betona stabam. Protams, šāda neveiklu manevru virkne klusajā ieliņā nevarēja neieinteresēt apkārtējos, un līdzcilvēki, pieļaujot, ka šoferis to pats neizdarīs, nolēma par negadījumiem ziņot Valsts policijai.

Palīgā inspektoriem atbrauca arī kolēģi no pašvaldības policijas, bet vēlāk atklājās, ka papildspēki nav nepieciešami. Šajā gadījumā, lai arī sākotnēji ”Audi” vadītāja komunikācija ar likumsargiem notika paaugstinātos toņos, vēlāk vīrietis tomēr nomierinājās un piekrita alkohola koncentrācijas pārbaudei. Mērījuma rezultāts bija teju trīs promiles.

Viena no administratīvajam lietām ir uzsākta par alkohola lietošanu pēc negadījuma, bet šāda rīcība braucēju neglābs, jo sods par pārkāpumu ir pielīdzināms sodam par vadīšanu reibumā. Transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz pieciem gadiem ir neizbēgama.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni