Iļģuciemā kāda sieviete pēc visai neveiksmīga manevra apskādē divas automašīnas

9 komentāri

Visai neveiksmīgs manevrs pie stūres 3. augustā gadījās kādai sievietei Iļģuciemā, kas pāris sekunžu laikā paspēja sadauzīt gan savu, gan divu citu cilvēku automašīnas. Ņemot vērā, ka avārija tika fiksēta video kadros, cietušo transportlīdzekļu īpašniekiem bija iespēja apskatīt, kā tieši tika apskādēti viņu spēkrati, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Kāda sieviete šorīt bija aizbraukusi ciemos pie savas pensijas vecuma mammas, kas dzīvo Iļģuciemā, Garajā ielā. Sieviete novietoja savu automašīnu ”Mazda” stāvēšanai pagalmā. Pēc kāda laika abas sievietes iekāpa automašīnā un devās ceļā, taču vadītājai radās grūtības izbraukt no stāvvietas. Viens no tuvākās ēkas iedzīvotājiem pamanījās izvilkt telefonu un uzfilmēt neveiksmīgo mēģinājumu braukt atpakaļgaitā.

Troksnis, ar kuru ”Mazda” automašīna atsitās pret pārējām automašīnām, pievērsa arī iedauzītā ”BMW” īpašnieces Santas uzmanību.

“Es tikai skatos, un nevar būt, ka tā ir manējā. Es visu saprotu, visiem var gadīties, bet vienalga sāpīgi. Nevajag spiest gāzi, ja jūti, ka esi jau iebraukusi, nevajag vairs braukt tālāk,” stāsta “BMW” īpašniece.

Noskatoties video, sievietei nāk smiekli.

Otrs cietušais auto pieder Borisam. Par spīti gaidāmajiem remontiem, arī viņš, apskatot kadrus, jūtas visai uzjautrināts.

“Es to visu dzirdēju. Es nezinu, kā viņa neredzēja. Ja aizķēra vienu mašīnu, tad nevajadzēja spiest gāzes pedāli. Varbūt domāja, ka mašīnai kaut kas neiet un uzspieda stiprāk. Nezinu,” stāsta ”Citroen” īpašnieks Boriss.

Nedaudz vēlāk notikuma vietā ”Degpunktā” komanda sastop arī ”Mazdas” vadītāju. Viņai un viņas mātei viss ir kārtībā, trieciens, par laimi, nebija tik spēcīgs, lai kāds gūtu ievainojumus. Taujāta par negadījuma iemesliem, šofere atbild īsi: ”Braucot ārā mazliet aizķēru, neaprēķināju. Neveiksmīgi izbraucu, neaprēķināju, un te vēl ir neliela bedre.”

Pēc aptuveni pusotras stundas ieradās ceļu policija un noformēja negadījuma protokolu. Visticamāk, automašīnu remontus apmaksās apdrošināšanas kompānijas.
9 komentāri