Komentāri

Šķiet, teju ikviens autobraucējs, kaut reizi mūžā, iegriežoties kādā šaurākā iekšpagalmā ir veltījis pāris skarbus vārdus kāda zālē ieauguša, pamesta braucamrīka saimniekam, kurš tā vietā, lai atbrīvotos no sava nolietotā auto, no tā izveidojis nevienam nevajadzīgu pieminekli, kas palēnām apaug ar sūnām. Kas par šo problēmu sakāms galvaspilsētas policistiem un kā rīkoties, ja arī jūsu pagalmā ir šāds nevienam nevajadzīgs ”puķu pods”?

Lai arī cīņa ar autobraucēju pamestiem vrakiem sākta jau pirms vairākiem gadiem, vēl joprojām, kārtības sargi ik dienas saņem sūdzības, par arvien jauniem un jauniem auto, kurus neviens vairs neizmanto un tie kļūst par apgrūtinājumu apkārtējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja pēc piecpadsmit dienām situācija nav mainījusies, automobilis kārtības sargu klātbūtnē nonāk uz evakuatora un piespiedu kārtā tiek aizvests, savukārt īpašniekam tiek nosūtīta vēstule par to, kur tad meklējams braucamrīks un kā to iespējams atgūt.

Tāpat, informācija par notikušo tiek nodota policijas operatīvās vadības birojam, gadījumā, ja nu auto saimnieks, pēkšņi nodomā, ka auto ir nozagts. Ja īpašnieks 30 dienu laikā tā arī neizrāda interesi par savu īpašumu, tas tiek utilizēts.

Kārtības sargs norāda, ka nereti, saņemot brīdinājumu par auto evakuāciju, saimnieki īpaši neiedziļinās saņemtajā ziņā un pēcāk ir neizpratnē par to ka auto tomēr aizvests.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl