Komentāri

Šķiet, teju ikviens autobraucējs, kaut reizi mūžā, iegriežoties kādā šaurākā iekšpagalmā ir veltījis pāris skarbus vārdus kāda zālē ieauguša, pamesta braucamrīka saimniekam, kurš tā vietā, lai atbrīvotos no sava nolietotā auto, no tā izveidojis nevienam nevajadzīgu pieminekli, kas palēnām apaug ar sūnām. Kas par šo problēmu sakāms galvaspilsētas policistiem un kā rīkoties, ja arī jūsu pagalmā ir šāds nevienam nevajadzīgs ”puķu pods”?

Lai arī cīņa ar autobraucēju pamestiem vrakiem sākta jau pirms vairākiem gadiem, vēl joprojām, kārtības sargi ik dienas saņem sūdzības, par arvien jauniem un jauniem auto, kurus neviens vairs neizmanto un tie kļūst par apgrūtinājumu apkārtējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja pēc piecpadsmit dienām situācija nav mainījusies, automobilis kārtības sargu klātbūtnē nonāk uz evakuatora un piespiedu kārtā tiek aizvests, savukārt īpašniekam tiek nosūtīta vēstule par to, kur tad meklējams braucamrīks un kā to iespējams atgūt.

Tāpat, informācija par notikušo tiek nodota policijas operatīvās vadības birojam, gadījumā, ja nu auto saimnieks, pēkšņi nodomā, ka auto ir nozagts. Ja īpašnieks 30 dienu laikā tā arī neizrāda interesi par savu īpašumu, tas tiek utilizēts.

Kārtības sargs norāda, ka nereti, saņemot brīdinājumu par auto evakuāciju, saimnieki īpaši neiedziļinās saņemtajā ziņā un pēcāk ir neizpratnē par to ka auto tomēr aizvests.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl