Igaunim, atgriežoties no pastaigas pa Vecrīgu, no stāvvietas pazūd automašīna

1 komentārs
Igaunim, atgriežoties no pastaigas pa Vecrīgu, no stāvvietas pazūd automašīna
EKRĀNUZŅĒNUMS

Svētdienas pievakarē kāds igaunis, kurš viesojās Rīgā, piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu. Pēc pastaigas pa Vecrīgu, atgriežoties 11. novembra krastmalā, vietā, kur viņš pirms dažām stundām bija atstājis savu auto, atklājies, ka tā tur vairs nav.

Nedaudz atgūstoties no šoka, vīrs izvilcis tālruni un piezvanījis pa tūrisma informācijas tālruni, kur izklāstījis notikušo. Nekavējoties piesaistīts arī Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centrs.

“Kuri tad, attinot šos kadrus, pamanīja, ka šo transportlīdzekli ir evakuējusi pašvaldības policija. Proti, tas vienā brīdī, kad Igaunijas pilsonis šo transportlīdzekli novietoja, viņš nepārliecinājās par to, lai šis transportlīdzeklis neizkustētos, līdz ar ko tas ir izbraucis ārā uz brauktuves,” stāsta RPP Centra pārvaldes galvenais inspektors Mārtiņš Ķipurs.

Pamanot šo situāciju, policijas darbinieki auto bija paspējuši evakuēt uz speciālo stāvvietu. Lai gan igaunis varēja uzelpot, ka automašīna nav nozagta, viņam gan būs jāšķiras gan no soda naudas, gan arī jāsedz autoevakuatora izmaksas.

“Igaunijas pilsonis bija priecīgs, ka transportlīdzeklis netika nozagts,  bet par šo pārkāpumu tika noformēts administratīvā pārkāpuma lēmums un piemērots 40 eiro naudas sods. Tāpat arī Igaunijas pilsonim būs jāsedz autoevakuatora izdevumi,” norāda Ķipurs.

1 komentārs