Ietriecās kokā un “novākoja” auto: iereibusi šofere Čiekurkalnā izraisa smagu avāriju

2 komentāri
Ietriecās kokā un “novākoja” auto: iereibusi šofere Čiekurkalnā izraisa smagu avāriju
EKRĀNUZŅĒMUMS

Čiekurkalnā piektdienas naktī kāda sieviete, reibumā vadot vieglo automašīnu, nobrauca no ceļa un spēcīgi ietriecās kokā. Sitiena inerce lika transportlīdzeklim apgāzties uz jumta un vadītāja kopā ar pasažieri tika iesprostota salonā. Lai braucējus atsvabinātu un novērstu avārijas sekas, ieradās arī ugunsdzēsēju brigāde.

Nedēļas nogalē Čiekurkalnā kāda jauna sieviete nespēja valdīt pār savu automašīnu un Viskaļu ielā ietriecās kokā. Astotā nama iedzīvotājs, izdzirdot blīkšķi, paskatījās pa logu un krustojumā ieraudzīja sadragātu ”Toyota” markas transportlīdzekli, kas bija apgāzies uz jumta.

Automašīnā atradās divi cilvēki – 37 gadus vecā vadītāja un par viņu nedaudz vecākais pasažieris. Policija pēc pārbaudes konstatēja, ka šofere sēdusies pie stūres neadekvātā stāvoklī.

Vadītājai konstatēts alkohola reibums, izelpā 2,3 promiles, līdz ar ko par minēto gadījumu tika uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 262. panta 2. daļas, par kuru paredzēts sods – kā ar brīvības atņemšanu, tā arī ar piespiedu darbiem.

Neviens no braucējiem necieta, bet mediķi drošības pēc tāpat pārbaudīja abu veselības stāvokli. Lai transportlīdzekli apgāztu otrādi uz riteņiem un no ielas nokoptu lūžņus, talkā nāca arī ugunsdzēsēji.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā