Iebraucot kokā, smagi cieš jauns vīrietis

Pievienot komentāru
Iebraucot kokā, smagi cieš jauns vīrietis

Mālpils novadā kāds “Volkswagen” vadītājs nespējis novaldīt savu automašīnu un izraisījis smagu negadījumu, iebraucot kokā, kā rezultātā jaunais vīrietis smagi cietis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Uz autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums vakar plkst. 6.53 steidzās krīzes situācijai sagatavojušies operatīvo dienestu darbinieki. Viņiem aculiecinieks pirms mirkļa paziņoja, ka kāds “Volkswagen” busiņš ietriecies kokā, iznīcinot visu spēkrata priekšu.

Vieta, kur palīdzību gaidīja astoņpadsmit gadus vecais avarējušā busiņa šoferis, bija visai nomaļa, un pagāja salīdzinoši ilgs laiks, līdz ārsti spēja sniegt puisim nepieciešamo palīdzību.

Negadījuma vietā mediķi ieradās apmēram 25 minūšu laikā kopš notikuma brīža. Attālums bija pietiekami liels, bet gan ārstu speciālistu brigāde, gan arī ierindas brigāde ar diviem mediķiem un autovadītāju notikuma vietā ieradās gandrīz vienlaicīgi,” stāsta  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Freimane.

Jaunais vīrietis, par laimi, izdzīvoja, taču pēc ārstu apskates konstatēts, ka traumas ir nopietnas un nepieciešams viņu hospitalizēt.

“Vairāku ķermeņa daļu nopietni ievainojumi vai lūzumi gan galvas traumas. Vīrietis bija pie samaņas, tomēr gūtās traumas ir pietiekami nopietnas, jaunajam puisim nāksies  ilgi ārstēties,” sacīja Freimane.

Par notikušo policijā uzsākts administratīvais process.