Ieriķu ielā notiek automašīnas un motocikla sadursme

0 Komentāru

Darba dienas vidū Purvciemā sadūries kāds motocikls un vieglais auto, vēsta “Degpunktā”.

6. jūlijā īsi pirms pusdienlaika Ieriķu ielā, iepretim 31. namam, sadūries kāds vieglais automobilis “Ford” un “BMW” motocikls. Par laimi, šajā gadījumā avārijā cietuši tikai bleķi.

“Braucu lēnā garā, nemainīju joslas, vienkārši braucu lēnā garā. (..) Viņš ātri izlēma apgriezties, un ar to arī viss negadījums skaidrojams. Viņš nepaskatījās, vai es esmu. Nokritu. Ātro palīdzību man nevajag, braucu ekipējumā. Tāpēc brauciet ar ekipējumu, jo nevar zināt, kurā brīdī kritīsi. Nebija tādas situācijas, lai kristu,” stāsta motocikla vadītājs Aleksandrs.

Jāteic, ka Aleksandra “BMW” avārijā sabojāts pamatīgi – vīrietis atzīst, ka motociklu tālāk transportēs ar evakuatoru, jo tam ir nopietni bojāta stūres iekārta. Lai arī no malas varētu šķist, ka sadursme ir bijusi neliela, arī ar automobili vairs nevar braukt – tam nolauzts viens no riteņiem.

“Izdomāju apgriezties un aiz busiņa nepamanīju “BMW”, kas tur brauca. Un sanāca sadursme. Sadursme notika pretējā joslā, bet, godīgi sakot, nezinu, neredzēju [pa kuru joslu brauca motocikls],” skaidro “Ford” vadītājs Konstantīns, apliecinot, ka spogulī paskatījies, bet aiz busiņa neredzējis to.

Policisti gan apgalvo, ka Konstantīns pats esot vainīgs, jo veicis manevru, nepārliecinoties par drošību, atzīst vadītājs.

“Degpunktā” aicina būt uzmanīgiem satiksmē un atcerēties par mazāk aizsargātajiem, taču krietni vien veiklākajiem divriteņu braucamrīkiem, kā arī, sēžoties uz motocikla, atminēties “BMW” vadītāja teikto – “vienmēr brauc ar ekipējumu, jo tu nekad nezini, kad kritīsi!”

0 Komentāru