Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

0 Komentāru

Naktī uz pirmdienu Maskavas ielas galā dzīvojošo ikdienu pabojājusi kāda iereibusi autobraucēja, kura, bēgot no policijas, taranējusi ielas malā novietotās automašīnas.

Pirmdienas rītā to nama iemītnieku sejās, kuri naktī saldi gulēja un no rīta nebija pārbaudījuši pēdējās ziņas sociālajos tīklos, nākot ārā pa kāpņutelpas durvīm, bija manāms izbrīns. Mājiniekus sagaidīja vēl neredzēta aina, vairākas šķērsām zālienā stāvošas sadragātas automašīnas, spēkratu lauskas un sasisti stikli. Gados vecāko paaudzi, kas gādā par labiekārtošanu nama pagalmā, visvairāk satrauca nu jau iznīcinātie gadiem ilgi koptie apstādījumi.

“Redzat, mūsu mīļotais rožu krūms salauzts.” Jānis, kuram pieder ”Suzuki” auto, ziņas par to, ka pagalmā noticis kaut kas nelāgs, saņēmis jau ap plkst. 4.00 rītā, kad miegu iztraucējis pamatīgs blīkšķis un pazīstamas auto signalizācijas skaņas.

Pie nama “Degpunktā” sastapa arī Reini, kurš darbojās pie sašvīkātā ”Audi”, kas sadursmē bija noslēdzošais spēkrats. Vīrietis pats šajā apkaimē nedzīvo, no rīta atbrauca pēc vectēva palīgā sauciena.

Kas tad īsti atgadījās aizvadītājā naktī – skaidrību ievieš likumsargi. Atklājas, ka par atstāto postažu pie 305. mājas parūpējās četru cilvēku kompānija, kas izdomāja mukt no ceļu policijas ekipāžas.

Pirmais ”Mercedes” ceļā patrāpījās ”Toyota”, tālāk aizķerts mikroautobuss. Brīdī, kad ceļu policijas ekipāža izgriezās uz 305. nama pagalmu, bēdzējs jau iebrauca ”Suzuki” un ”Škoda” spēkratos, bet mirklī vēlāk turpināja braukšanu un līdzīgi ietriecās ”Ford” un ”Audi” automašīnās.

Cietušo auto īpašnieki jau drīzumā varēs saņemt finansiālu atlīdzību par sabojātajiem spēkratiem, bet izmaksātās summas apdrošinātāji vēlāk piedzīs no vainīgās ”Mercedes” braucējas.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

Uzliesmojums kādā Rīgas dzīvoklī rada smagas sekas: vīrietis ar apdegumiem nogādāts slimnīcā

Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi un vēl pauž savu neapmierinātību Gāzes dienesta darbiniekiem

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Nozaga vairākus simtus vērtu velosipēdu: ģimene lūdz atpazīt garnadžus

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā