Iereibusi sieviete veic amizantus manevrus ar auto; pēcāk skaidro policistiem, ka sastrīdējusies ar draugu

1 komentārs
Iereibusi sieviete veic amizantus manevrus ar auto; pēcāk skaidro policistiem, ka sastrīdējusies ar draugu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Nakts vidū stūrējot Vecmīlgrāvja virzienā, galvaspilsētas policisti ievērojuši visai amizantu skatu, – ceļmalā stāvējusi ceļu policijas automašīna ar iedegtām bākugunīm, un inspektori, visticamāk, kādam kājāmgājējam noformējuši protokolu par pārkāpumu satiksmē, bet vēl tikai simts metrus tālāk pretējā joslā atpakaļgaitā braucis kāds “Volkswagen Golf”.

Pašvaldības policijas darbinieki apturējuši automašīnu. Uzsākot sarunu ar vadītāju, sieviete neko nav varējusi paskaidrot. Sieviete izplūda asarās, stāstīja, ka sastrīdējusies ar draugu. Kad policijas darbinieki vaicāja, vai ir lietots alkohols, sieviete neesot atbildējusi konkrēti.

Veicot pārbaudi, atklājies, ka sieviete atrodas alkohola reibumā. Tika izsaukti kolēģi no ceļu policijas, kuri konstatēja, ka sieviete pie stūres sēdusies 1,4 promiļu reibumā.

Neskatoties uz skaļo strīdu, kura dēļ sieviete it kā iekūlusies nepatikšanās,viņas dzīvesdraugs drīz vien ieradies notikuma vietā, lai atbalstītu savu draudzeni grūtā brīdī. Ņemot vērā policistu fiksēto, viņam var nākties arī palīdzēt izpirkt policistu stāvvietā novietoto “Volkswagen Golf”, varbūt pat būs jāpalīdz nomaksāt sods un pilnīgi noteikti turpmākos pāris gadus būs jāpiestrādā arī par šoferi, jo sievietei nu būs liegts sēsties pie sava braucamrīka stūres.

1 komentārs