Iereibuša tēva izraisītā avārijā cieš viņa bērns

3 komentāri

Rīgā, Buļļu ielā, noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā ievainots bērns, bet tajā vainīgais, domājams, ir paša cietušā skolnieka tēvs, kurš sēdies pie stūres pamatīgā reibumā, vēsta “Degpunktā”.

Buļļu ielā 5. oktobrī redzama aina, kas rada vairāk jautājumu nekā atbilžu. Ielas malā, krietnu gabalu viena no otras, stāv divas pamatīgi apskādētas mašīnas, taču nav īsti skaidrs, kas ko tādu spējis paveikt. Kā izrādās, pagājušās piektdienas pēcpusdienā šeit tikai pāris minūtes pēc notikušā garām braukuši arī vietējie policisti un viņi savām acīm redzējuši, tik tikko notikušā negadījuma sekas.

Cietušā puisēna tēvs stāstījis, ka kaut kā braucis, līdz noticis negadījums. Pat nezinot, kā tas gadījies, viss notika tik ātri. Iespējams, kāds izgrieza pretī, vai viņš esot iegriezis, pieļauj avārijas izraisītājs.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Lāsma Greidāne stāsta, – likumsargi piefiksēja, ka auto atradās mazs bērns, kas negadījumā bija cietis – viņam bija pārsista piere, tāpēc policisti iedeva bērnam apsēju, iekams ierodas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Drīz vien pēc tam ieradās mediķi, kuri nolēma bērnu hospitalizēt. Šoferis pats no medicīniskās palīdzības atteicās.

Brīdi vēlāk bija redzami dūmi no transportlīdzekļa, tādēļ operatīvo dienestu pulku papildinājuši arī glābēji. Par laimi, sasistais auto nekur tālāk par kūpēšanu nav ticis, ugunsdzēsēji parūpējušies par to, lai arī turpmāk nekas slikts ar to vairs nenotiek.

Lai gan bērna tēvs sākotnēji noliedzis, ka lietojis alkoholu dienā, kad sēdies pie stūres, norādot, ka dzēris dienu iepriekš, patiesība izrādījās cita.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) Ceļu policijas bataljona komandieris Jānis Parādnieks stāsta, ka notikuma vietā tika konstatēts, ka ceļa satiksmes negadījumā cietis 2014. gadā dzimis pasažieris, kurš hospitalizēts. Tikmēr transportlīdzekļa vadītājs atradies alkohola reibumā, kā rezultātā saistībā ar notikušo ir ierosināts kriminālprocess, notiek izmeklēšana un apstākļu skaidrošana.

Tomēr, tas nebūt nav viss – notikuma vietā fiksētais radījis sašutumu pat pieredzējušam policistam, kurš savā darba mūžā ir redzējis gana dažādu nebūšanu uz ceļa un kuru, šķiet, nekas vairs nespēj pārsteigt.

Pēc gūtajām traumām izskatās, ka pasažieris nebija piesprādzējies. Ļoti iespējams, ka tēvs nebija parūpējies par bērna drošību.
3 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas