Iereibis vīrietis naktī savādā izklaidē apskādē vairākus spēkratus Kauguros

Pievienot komentāru
Iereibis vīrietis naktī savādā izklaidē apskādē vairākus spēkratus Kauguros

Iereibis vīrietis Kauguros nakts laikā izdomāja sev savādu izklaidi – pavizināties pa daudzstāvu namu pagalmiem ar auto, kā rezultātā pamanījās apskādēt vairākus spēkratus, vēsta “Degpunktā”.

Neadekvāta vīrieša rīcība, kurš pie sava spēkrata stūres sēdās būdams pamatīgā alkohola reibumā, noveda pie šāda iznākuma. Piecas vieglās automašīnas, kas nakts laikā bija novietotas stāvēšanai Skolas ielā pie 69.B nama, dzērajšofera dēļ tika pamatīgi bojātas.

Tikai, pateicoties veiksmīgai sakritībai, avārijas brīdī tuvumā nebija gājēju un cietuši tikai dzelži.

Policiju uz notikuma vietu izsauca notikušā aculiecinieki. Kad operatīvie dienesti ieradās, Skolas ielā pamanīts arī vainīgais braucējs un viņa auto. Vīrietis nekavējoties aizturēts un viņam veikta alkohola koncentrācijas pārbaude. Konstatētas divas komats sešdesmit astoņas promiles.

Pret pārkāpēju policisti uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par negadījuma izraisīšanu un par braukšanu alkohola reibumā. Līdz ar sodu vīram nāksies arī kompensēt remonta izdevumus gan spēkratu īpašniekiem, gan arī ceļu uzturētājiem, jo bojāta arī ceļa infrastruktūra.