Iereibis velosipēdists nepilnas stundas laikā saņem sodus 510 eiro apmērā

Pirmdien kādam vīrietim Pļaviņās policija noformējusi trīs administratīvā pārkāpuma protokolus par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā, piemērojot naudas sodus 170 eiro apmērā par katru pārkāpumu, kopsummā sastādot 510 eiro informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Ģeds

  Ģeds

  Drūmajos krievu okupacijas gados lidzīgā situācijā ,un tadu bija pietiekami daudz , miliči izskruveja velosipeda riteņiem ventiļus un tākāk dzerajs bija spiests stumt savu velospedu uz māju , personigi tiku redzejis kā ieradās lamadamies mājās dzerajs stumjot velosipedu ar tukšām riepām ... Tad reāli tika nodrošināts ka atkartota braukšana nenotiek nevis ka šodienas lempji , sastāda protokolu bet nenovērs iespeju atkartot pārkāpumu , uzskatu , sie tā saucamie policmenti ir saucami pie atbildibas ļaujot dzērajam turpināt ceļu aizsedzoties ar protokolu , tie nav tie kuri reāli rūpejas par drošibu uz ceļiem !
 • Aivars Dumpis
 • Sveiki!

  Sveiki!

  Tā ir ņirgāšanās. Šeit ļoti labi redzama Latvijas policistu tupā loģika viņi strādā nevis, lai glābtu un palīdzētu cilvēkiem, bet gan strādā par štrāfu izrakstītājiem. Būtu to cilvēku aizveduši mājās ja jau redz, ka viņš ir dzērumā neadekvāts, ja būtu avārija policistu sodi neko nepalīdzētu. Dumjie papīru smērētāji.
 • Anna Filimonova

  Anna Filimonova

  Aivars Dumpis śito pazisti😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 • Uldis

  Uldis

  Ja brauktu ar mašīnu, tad auto būtu uz stāvvietu, bet veļuku atdod lai brauc lālāk, bet pie nākamā stūra atkal var sodīt utt..... Kur loģika?
 • policejiska valsts

  policejiska valsts

  uz kurieni mēs ejam..policijai izskataas dariit nav ko ka vajajāt vienu ritenbraucēju..
 • Nu re

  Nu re

  Trīs policijas ekipēžas vajāja vienu velosipēdristu, apdirsties var pat pats priekšnieks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!