Iereibis “fūres” šoferis vizina divus pusaudžus un atsakās izkāpt no kravas auto

2 komentāri
Iereibis “fūres” šoferis vizina divus pusaudžus un atsakās izkāpt no kravas auto

Kādam likumsargam pat brīvdienās nav izdevies kaut uz mirkli atrauties no ikdienas darbiem. Ceļā uz lielveikalu viņu sazvanījis kāds novadnieks, kurš paziņojis, ka vietējā benzīntankā tikko redzējis patiesi aizdomīgu skatu – kādu kravas auto šoferi, kurš plikām kājām aizklumburējis līdz savam auto un tad visai aizdomīgā manierē izbraucis uz lielceļa.

Trešdien Baldones novada kārtības sargam Marekam Zālītim bija brīvdiena, tādēļ viņš īsi pirms pusdienlaika iesēdies savā auto, lai dotos uz veikalu. Taču plānotā iepirkšanās gājusi secen, jo negaidīti iezvanījies viņa telefons. Zvanījis kāds baldonietis, kurš ļoti labi zināja, ka Mareks ir vietējais policists. Tika ziņots, ka benzīntankā redzēts kāds manāmā reibumā esošs “fūres” šoferis, kurš turpinājis braucienu kopā ar diviem jauniešiem.

Likumsargs devies notikuma vietas virzienā un vienlaikus par notikušo ziņojis arī citiem. Tā kā kravas auto aiztraucies Ķekavas virzienā, pirmie par to uzzinājuši Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki.

Ņemot vērā iespaidīgos apreibušā šofera vadītā spēkrata izmērus, likumsargam atlicis vien noskatīties, kā auto strauji virzās galvaspilsētas virzienā. Par laimi, jau šķērsojot Ķekavas robežu, pie apvāršņa parādījies Reģionālās pašvaldības policijas patruļas auto.

Apturot kravas auto, pirmie no tā izkāpuši pusaudži, taču šoferis apsēdies aizmugurē esošajā guļvietā un kādu laiku nav vēlējies izkāpt no “fūres”. Acīmredzot likumsarga teiktais tomēr pārliecinājis kabīnē sēdošos, ka durvis labāk atvērt ar labu. Par lielu pārsteigumu, pirmie no auto izrausušies divi pusaudži, bet pie auto stūres redzētais vīrs turpinājis spītīgi sēdēt guļvietā.

Tā kā jau no pirmā acu skata bija skaidrs, ka policijas izsaucējs nav kļūdījies, uz notikuma vietu izsaukti arī ceļu policisti. Viņu pasniegtais alkometrs uzrādījis vairāk nekā divas promiles, līdz ar to šoferim nu būs jāatvadās ne tikai no sava auto un krietnas naudas summas, bet, visticamāk, arī darbavietas.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā