“Ieraudzīju aizmugurē mašīnu, kas vienkārši “lidoja”!” Spēcīga sadursme Rīgā pie gājēju pārejas

0 Komentāru
“Ieraudzīju aizmugurē mašīnu, kas vienkārši “lidoja”!” Spēcīga sadursme Rīgā pie gājēju pārejas

Gājēju pāreja Rīgā, Dzelzavas ielā, kvartālā starp Ilūkstes un Gunāra Astras ielu, ir ne tikai bieži izmantota, bet arī labi zināma ikvienam, kuram tā ir ikdienas maršrutā.

Gājējiem šeit jāuzmanās no visai intensīvās satiksmes, savukārt šoferiem jābūt īpaši piesardzīgiem, lai aiz ceļmalā novietotajiem auto vispār pamanītu kādu, kurš vēlas šķērsot ielu. Iespējams, tieši šī piesardzība no lielām nepatikšanām glābusi kādu kundzi, kura otrdien ap plkst. 11.00 centusies tikt pāri ielai.

Gājēja: Es gribēju iet pāri. Sieviete apstājās. Centās apstāties. Ieraudzīju aizmugurē mašīnu, kas vienkārši “lidoja”. Man šķita, ka ļoti ātri. Es pat nesāku iet pāri, pat paskrēju atpakaļ un…

“Degpunktā”: Tajā mirklī viņš ietriecās?

Gājēja: Jā. Viņš teica, ka esot pa telefonu runājis.

“Degpunktā”: Viņš pat pats atzinās?

Gājēja: Jā, viņš teica, ka runājis pa telefonu. Viņa pēc avārijas vēl parāva uz šo pusi un ietriecās stabā. Es nezinu… Es laikam esmu dzimusi laimes krekliņā.

Acīmredzot vairākas tonnas smagā “Mercedes” radītais trieciens bijis visai spēcīgs, jo baltais “VW Golf” tika aizsviests krietnu gabalu, līdz apstājies, atduroties pret apgaismes stabu. Diemžēl šī spējā apstāšanās ne tikai samīcījusi bleķus, bet arī pamatīgi sapurinājusi auto sēdošos.

Mediķu palīdzība bija nepieciešama trīs avārijā iesaistītajiem – diviem “VW” pasažieriem, tostarp bērnam, un “Mercedes” šoferim, kurš pēc pirmās palīdzības saņemšanas notikuma vietā nogādāts slimnīcā.

Aptuveni 30 minūtes pēc negadījuma avārijas dienesta darbinieki kopā ar kārtības sargiem atbrīvoja daļēji bloķēto brauktuvi un satiksmi pilnībā atjaunoja.

0 Komentāru