Ieraudzīja policiju un ieleca aizmugurējā sēdeklī – dzērājšofera viltīgais “triks” šoreiz nenostrādāja

2 komentāri
Ieraudzīja policiju un ieleca aizmugurējā sēdeklī – dzērājšofera viltīgais “triks” šoreiz nenostrādāja
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kāds dzērājšoferis, ieraugot policistus, nolēmis kļūt “neredzams”, vai varbūt, cerējis, ka likumsargi noticēs stāstam, ka auto stūrētājs vienkārši izgaisis.

Neilgi pirms pusnakts Daugmales centrā mītošo ļaužu pacietības mērs bija pilns un viņi lūguši policijas palīdzību, lai tiktu galā ar pilsētiņā spietojošajiem jauniešiem – tie, ar vairākiem automobiļiem nepārtraukti vizinājušies pa pilsētu, ik pa brīdim piestājot un vietējos iepriecinot ar dārdošu mūziku, kas nebūt neuzlaboja naktsmieru.

Apstājoties blakus šim auto bija skaidri redzams, ka blakussēdētājs sēž savā vietā, bet šoferis ieleca aizmugurējā sēdeklī. Acīmredzami iereibušais vīrietis, kuru policisti vēl tik tikko bija redzējuši pie “BMW” stūres atteicies atzīties, ka pilotējis auto, kā arī nav vēlējies iepūst alkometrā, tādēļ, Reģionālās pašvaldības policijas vīri, kopā ar ceļu policistiem devušies uz ekspertīžu centru, kurā vīrietis gan piekritis nodot asinsanalīzes.

Tās uzrādījušas, ka šoferis pie stūres sēdies gandrīz divu ar pusi promiļu reibumā. Līdz ar to, vīrietim draud četrus garus gadus ilgs kājāmgājēja statuss, kā arī tūkstošos mērāmi izdevumi, kas saistīti ar šī vakara “veikumu”.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā