Komentāri

Patiesi satraucoši kadri uzņemti ar kamerām, kas piestiprinātas policistu krūtīm. Vīri nonākuši kāda iereibuša satiksmes dalībnieka izraisītas avārijas vietā, tikai īsu mirkli pēc sadursmes. 

Brīvdienas pievakarē galvaspilsētas kārtības sargi negaidīti ierauti satraucošu notikumu epicentrā. Patrulēšanas laikā, nogriežoties no Ieriķu ielas uz Gustava Zemgala gatvi, viņi pamanījuši zemē nekustīgi gulošu cilvēku un turpat blakus, ielas vidū apturētu auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, notriektais vīrietis pēc mirkļa atgūstas un jau grasās celties kājās, taču kārtības sargi viņu nomierina un aicina vēl brīdi pagaidīt.

Valsts policijā tiek noskaidrots, ka pēc brīža veiktā alkohola pārbaude atklājusi, ka busiņa šoferis šajā vakarā pie stūres sēdies reibumā, turklāt iepriekš izdzerts kas vairāk nekā paša minētais viens aliņš.

Viņa braucamrīks nogādāts policijas stāvlaukumā, bet pret pārkāpēju ierosināta krimināllieta un šobrīd turpinās negadījuma izmeklēšana.

 

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl