Iekāpa svešā auto un pēkšņi sāka braukt: vīrietis reibumā sadauza sava kaimiņa “Dodge” džipu

Uzticēšanās kaktu autoservisiem vai vienkārši pašpasludinātiem spēkratu ekspertiem mēdz radīt lielākus zaudējumus nekā braucamrīka nogādāšana legālā servisā. Kāda vīrieša konsultēšanās ar kaimiņu par automašīnas tehnisko stāvokli beidzās pat ar policijas saukšanu.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • N

  N

  Pilnīgi reāla situācija. Ne pirmo reize dzirdu. Tas ir tas, ko mūsu “corona” psiholoģiski dara. Citiem ir naudas, citiem ir skaudība.
 • .

  .

  neticu nevienam viņa vārdam. Kapota vāks bija pacelts un tad pēkšņi mašīna jau tika piedarbināta un viņi brauca. Dirš maigi sakot.
 • v

  v

  Tas auto saimnieks liels dirsējs, paši izdomāja vizināties sataisīja avāriju un pūš pīlītes. Cerībā, ka apdrošinātājs nevērsīsies regresā pret auto saimnieku... Šajā gadījumā vēlams piedzīt līdz pēdējam centam, ja ne mācība būs, tad vismaz nabagāku pataisīs, varbūt pārsēdīsies sabiedriskajā.
 • Laura Eglīte

  Laura Eglīte

  Nu ļoooti neticams stāsts. Pirmkārt kāpēc alkohola reibumā esošam kaimiņam kko prasīt par auto remontu, otrkārt kā viņš tika pie auto atslēgām, treškārt kā nevar neko izdarīt- vismaz rokas bremzi noraut vai atslēgu no aizdedzes. Vai tam īpašniekam alko testu veica? Varbūt abi kopā dzēra un tad izdomāja pavizināties? Kas būtu,ja tā automāta vietā būtu cilvēki bail iedomāties. 😎
 • Māris Vītiņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!