Iedzīvotājus Rīgā pa naktīm terorizē “drifteri” – policijas iespējas cīnīties ar viņiem ir ierobežotas

16 komentāri
Iedzīvotājus Rīgā pa naktīm terorizē “drifteri” – policijas iespējas cīnīties ar viņiem ir ierobežotas

Rīgā ir vairāki ceļa posmi, kurus izvēlas tā saucamie “drifteri” jeb spēkratu vadītāji, kuri izbauda braukšanu lielā ātrumā, radot apzinātu sānslīdi. Viens no viņiem šonakt ietriecās metāla barjerās Slāvu aplī, taču paspēja aizbēgt no notikuma vietas, pirms ieradās policija.

Kāds aculiecinieks paspējis piefiksēt negadījumu Slāvu aplī, iepretim 86. namam. Naktī, kad visi mājas iedzīvotāji jau bija aizgājuši gulēt, kāds “Honda” vadītājs nav spējis savaldīt spēkratu un ietriecies gar ielu izbūvētajās barjerās, daļu no tām pamatīgi sabojājot.

Aculiecinieks nofotografēja, kā pēc sadursmes automašīnas pasažieri, sveiki un veseli, izkāpa, lai novērtētu bojājumus. Konstatējuši, ka tik traki nemaz nav, jaunieši paspēja aizbēgt, pirms ieradās policija.

Tā saucamie “driftētāji” Slāvu aplī “izklaidējas” regulāri un troksnis, ko rada automašīnu motoru rūkoņa, laupa vietējo iedzīvotāju jau tā cauro miegu. Problēma sākusies jau pirms vairākiem gadiem.

Kārtības policijas priekšnieks Slāvu apli raksturo kā vienu no agresīvo braucēju iemīļotākajām “izklaides” vietām. Veidi, kā pret noteikumu pārkāpējiem cīnīties, ir ierobežoti, atzīst policija, jo parasti vainīgie paspēj aizbēgt, pirms aculiecinieki paspējuši piefiksēt notiekošo.

16 komentāri