Grūti izskaidrojama rīcība: neadekvāts vīrietis Ķengaragā apskādē sešus auto

1 komentārs
Grūti izskaidrojama rīcība: neadekvāts vīrietis Ķengaragā apskādē sešus auto
EKRĀNUZŅĒNUMS

Izsaukumā Rīgā, Ķengaragā, policistiem knapi pietika ceļu satiksmes negadījuma paskaidrojuma veidlapu, jo no kāda neadekvāta braucēja cieta vismaz seši spēkratu īpašnieki. “Mercedes” dažādos pagalmos apskādēja automašīnas un savu braucienu “finišēja”, lielā ātrumā taranējot kādu “BMW”.

Īsta drāma piedzīvota līdz šim klusajā Salaspils ielas 6. nama pagalmā, kad dienas pirmajā pusē tajā lielā ātrumā iebrauca kāds ”Mercedes” spēkrats. Tā vadītājs, šķiet, vadīja mašīnu ar aizvērtām acīm. Līkumojot pa šaurajām ieliņām, viņš pamanījās apskādēt vairākus ceļmalā novietotus spēkratus. Savu trako braucienu vīrietis pabeidza, ietriecoties stāvošu automašīnu rindā. Gājēji, kuri tobrīd bija ielā, no neadekvātā braucēja glābās, kā varēja.

“Gāja vīrietis kopā ar diviem bērniem un vadītājs gandrīz viņus notrieca. Vīrietis paslēpās aiz sava mikroautobusa, un vadītājs ietriecās mikroautobusā, tādējādi nedz vīrietis, nedz bērni netika skarti,” stāsta aculieciniece Violeta.

Pati sieviete avārijas brīdī bija mājās un taisījās iet ārā no dzīvokļa, jo uz ielas viņu jau gaidīja vīrs ar bērniem. Ģimene plānoja doties braucienā uz veikalu: “Tā sanāca, ka mans vīrs aizgāja līdz tai mašīnai un izrāva atslēgas, un atdeva tās kādam citam. Bet tas vadītājs nekur neaizbēga, palika sēdēt mašīnā? Viņu izvilka ārā no mašīnas. (DP: Un kāds viņu turēja?) Es sapratu, ka viņu aizturēja, acīmredzot viņš negribēja lai viņu ”savāktu” policisti.”

Drīz vien pagalmā ierādās ceļu policijas ekipāža, pie tās sapulcējās bariņš apskādētu automašīnu īpašnieku. Atklājās, kā ”Mercedes” stūrētājs pamanījās izraisīt vismaz sešas avārijas, tostarp vienu turpat esošā tirdzniecības centra stāvlaukumā.

Aculiecinieki šodien apgalvo, ka neadekvātais braucējs pasažieru sēdeklī pārvadāja divus nepilngadīgus bērnus. Policisti šobrīd šo informāciju nedz apstiprina, nedz arī noliedz. Vadītājam avārijas vietā tika veikta alkohola koncentrācijas pārbaude, un alkometrs uzrādīja 0,35 promiles. Šoferim nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu, vai ir lietotas arī narkotikas.

“Tāda āža dēļ cilvēkiem tagad tik daudz… Pilna galva ar problēmām. Ārprāts, cilvēki atslābuši. Nav nekādu mēru,” saka vietējais iedzīvotājs Jevgēņijs.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru