“Gribēju parādīt meitenēm, kā braucu!” Iereibis “BMW” šoferis pagalmā sarīko pamatīgu jandāliņu

8 komentāri
“Gribēju parādīt meitenēm, kā braucu!” Iereibis “BMW” šoferis pagalmā sarīko pamatīgu jandāliņu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Svētdien, 21. jūlijā, kāda Salaspils daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji pieredzējuši jandāliņu. Rīta agrumā haosu uzrīkojis jauns vīrietis, kurš ar melnu automašīnu “BMW” sasitis vairākus citus auto, “aizslaucījis” ceļazīmes un pie mājas esošo soliņu.

Vietējais iedzīvotājs Pjotrs par notikušo stāsta: “Es redzēju, kā viņš lido pa apstādījumiem. Vēl nodomāju, ka tūliņ iebrauks kāpņu telpā vai ietrieksies sienā tur pie pagraba. Bet netrāpīja…”

“BMW” stūrētājs daždesmit metru garajā braucienā, kuru pavadījuši šausminoši trokšņi, paspēja nodarīt lielu skādi un cieta viss, kas gadījās viņa braucamrīka ceļā – stabs, pie kura bija pieķēdēts kādas kundzes velosipēds, tad soliņš, uz kura, par laimi, tobrīd neviens neatradās, kā arī divi auto – kāda cita mājas iedzīvotāja “BMW” un automašīna “Škoda”. Pēc sadursmes vaininieka auto apstājies turpat pagalmā, bet pilots nav pat grasījies nekur mukt.

“Puika jauns, bija iedzēris. Stāv, raud: “Es tikai gribēju parādīt meitenēm, kā braucu!” Te pagalmā nav varējis apgriezties, izbrauca te ārā, un tā arī palika ceļa vidū,” stāsta vietējā iedzīvotāja Svetlana.

Tobrīd par notikušo uzzinājuši arī policisti, kuriem vienlaikus piezvanījuši vairāki mājas iedzīvotāji.

Pašvaldības policijas ekipāža nekavējoties devusies uz notikuma vietu. Ierodoties notikuma vietā, policisti redzēja, kā no transportlīdzekļa “BMW” izkāpj tā vadītājs. Puisis uzreiz devies policijas ekipāžas virzienā. Veicot pārbaudi, konstatēts, ka šoferis arī agrāk nonācis policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem. Tāpat tika noskaidrots, ka personai nav autovadītāja apliecības.

Pašvaldības policisti uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus no ceļu policijas, un turpat avārijas vietā veikta alkohola pārbaude. Alkometra mērījums uzrādījis gandrīz divu promiļu reibumu. Tas nozīmē, ka jauneklis ar šo braucienu iedzīvojies pamatīgās nepatikšanās. Pirmkārt, pret viņu tiks ierosināts kriminālproces, otrkārt, visticamāk, pret viņu ar regresa prasību vērsīsies apdrošinātāji, un stūrētājam no savas kabatas nāksies kompensēt gan abu sasisto automobiļu remontu, gan citus avārijās nodarītos zaudējumus.