Gribēja saudzēt pīles, bet iekļuva avārijā – uz Bauskas šosejas saduras divas “fūres” un vieglais auto

5 komentāri
Gribēja saudzēt pīles, bet iekļuva avārijā – uz Bauskas šosejas saduras divas “fūres” un vieglais auto

Ceturtdienas rītā avārijā iekļuvis “Audi” spēkrats un divi kravas auto. Lai arī skati notikuma vietā lika domāt, ka pēc šādiem piedzīvojumiem kāds no iesaistītajiem noteikti nonācis slimnīcā, turpat avārijas vietā “Degpunktā” izdevās aprunāties ar visiem šajā notikumā iesaistītajiem stūrētājiem, un viss izrādījies pavisam citādāk, nekā no pirmā skata varētu šķist.

Ap plkst. 11.00 priekšpusdienā, Rīgas-Bauskas šosejas sākumā, netālu no Krogsila nograndis sprādzienam līdzīgs troksnis. Par to parūpējies kāds baļķvedējs, kas apstājies, vien ietriecoties Alekseja stūrētā kravas auto aizmugurē, pēc kā baltais “Mercedes” aizķēris arī priekšā braucošo “Audi”, pie kura stūres atradusies kāda jauna sieviete.

“Es redzēju, ka viņa piebremzē. Nodomāju, ka griezīs vai ko tādu… Pagriezienus nerādīja. Un tad, pēkšņi, strauji apstājās. Viss. Es arī apstājos, bet mani panāca aizmugurē braucošais. Pēc sitiena no baļķvedēja, es ietriecos viņas auto, bet nedaudz. Ja jūs tas interesēs, var paskatīties pēdas. Var redzēt, ka mašīna jau stāvēja, kad sitiens to izkustināja no vietas,” stāsta “Mercedes” kravas auto vadītājs Aleksejs.

“Sitiens bija spēcīgs, kārtīgs. Bet, ja esi piesprādzēts, kā nekā, ne jau velti ir izdomātas drošības jostas. Viņam gan ir nopietnāk, kabīne stipri sasista. (..) Pēc avārijas es uzreiz aizskrēju uz turieni. No vadītāja puses redzēju, ka netieku klāt, es viņu arī neredzēju, jo viņš tāds tievs. Tad atnācu no šīs puses, un uzmanīgi, uzmanīgi izvilkām viņu ārā. Puisim viss kārtībā. (..) Dabūjām ārā… Visi veseli. Bleķi paliek bleķi, galvenais, ka visi ir dzīvi,” saka Aleksejs.

Turpat avārijas vietā “Degpunktā” aprunājās arī ar baļķvedēja šoferi – var droši teikt, ka viņš dzimis laimes krekliņā, jo, aplūkojot auto, grūti iedomāties, ka tā stūrētājam nav ne skrambas!

“Skatos, tas kravas auto priekšā piebremzē. Es arī sāku bremzēt, bet viņš apstājās. Arī es strauji spiedu bremzes, bet bija jau par vēlu. Viņš redzēja, ko viņa tur priekšā darīs, ka būs manevrs, bet es aiz viņa neko neredzēju. Paldies Dievam, viss labi,” saka “Volvo” kravas vadītājs Mihails.

Tomēr tikai saruna ar “Audi” vadītāju atklāj šīs avārijas iemeslus, jo ne viena, ne otra kravas automobiļa šoferi, nemaz nebija pamanījuši, kāpēc tad “Audi” tik strauji apstājas. Izrādās, ka tobrīd uz ceļa atradusies pīļu saime.

Pēc notikušā aptuveni stundu bija pilnībā bloķēta vienīgā braukšanas josla Ķekavas virzienā, kas radīja ievērojamu satiksmes sastrēgumu. Tomēr, tiklīdz likumsargi bija piefiksējuši avārijas vietā redzamās pēdas, šoferi drīkstējuši pārvietot savus sasistos braucamrīkus uz kādu klusāku vietu, kur noformēti visi atlikuši dokumenti, kas saistīti ar šo negadījumu.

5 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Tukumā pazudusi skolniece; ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību meklēšanā

Sirdsdēstos "Volvo" šoferis iznīcina savu auto, visticamāk, tīšuprāt cenšoties ietriekties kokā

Pa galveno ceļu braucoša auto ignorēšana Maskavas ielā noved pie avārijas

Šoferis pie policijas iecirkņa Rīgā notriec bērnu un aizbēg

Aculiecinieki pieļauj, ka Cēsīs nāvējoši notriektais gājējs uzstreipuļojis uz brauktuves neatļautā vietā

Aculiecinieks par iereibušā "Porsche" vadītāja manevriem Čiekurkalnā: Ātrums bija ļoti "labs"

Policijas darbinieki glābj mazuli no tēva agresijas

Deviņstāvu namā Pļavniekos uzliesmo pagrabs

Noslēpumainos apstākļos Ikšķilē bojā iet kāds vietējais iedzīvotājs

Mikroautobusa vadītājs izbraukā Lēdurgas kapus

Kaucošas riepas, pa gaisu lidojoši apavi - uz gājēju pārejas notriec skolnieci

Krāslavas novadā ugunsgrēkā nosmok vīrietis