“Gribēja apbraukt, bet nepaspēja!” Šoferis stāsta par avāriju, kurā iesaistīta policijas automašīna

1 komentārs
“Gribēja apbraukt, bet nepaspēja!” Šoferis stāsta par avāriju, kurā iesaistīta policijas automašīna
EKRĀNUZŅĒMUMS

Trešdien, 11. septembrī, Rīgā, Čiekurkalnā, gaišā dienas laikā uz taisna un labi pārskatāma ceļa notikusi avārija.

Gaujas ielā iepretim 21. namam noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīti divi vieglie auto – policijas busiņš un “Renault Laguna”. Vieglais auto saņēmis spēcīgu triecienu, un ar to vairs nav iespējams turpināt ceļu.

“Dega zaļā gaisma. Iedegās dzeltenā. Es apstājos, bet aiz muguras brauca policijas mašīna. Acīmredzot nesamazināja ātrumu, gribēja mani apbraukt, bet nepaspēja un vienalga trāpīja. Aizķēra. Viņš vienkārši brauca, viņš pat nekur nesteidzās. Vienkārši, šeit ir zīme “trīsdesmit”, vajag samazināt ātrumu. Es to izdarīju, piebremzēju, iedegās dzeltenais, es apstājos. Viņš to nedarīja, un tā arī…Sitiens bija stiprs, bet es to pat nesajutu. Nepaspēju pat neko sajust. Visi veseli. Problēmas ir tikai ar automobiļiem,” stāsta “Renault Laguna” vadītājs Sergejs.

Policija apstiprina Sergeja izteiktās aizdomas par to, kurš tad vainojams notikušajā. Policijas patruļauto stūrētājs, visticamāk, turpat notikuma vietā jau saņēmis soda protokolu.

“Ceļu satiksmes negadījumu izraisīja Valsts policijai piederīgs transporta līdzeklis. Uz laiku bija ierobežota satiksme virzienā uz Gustava Zemgala pārvadu, taču pēc administratīvo materiālu noformēšanas kustība tika atjaunota visos virzienos, neietekmējot tālāko satiksmi. Šobrīd – tīri distances neievērošana, kas ir paredzēta administratīvo pārkāpumu kodeksā, kur arī paredzēta administratīvā atbildība,” skaidro Valsts policijas pārstāvis Helmuts Staško.

Sasistais policijas auto raisījis neviltotu apkārtējo interesi, un garāmgājēji steiguši iemūžināt redzēto.