“”Golfs” uz pusi īsāks. “Bembis” pat nav bremzējis!” Lūžņu kaudze un traumēti šoferi sadursmē uz Rīgas apvedceļa

11 komentāri
“”Golfs” uz pusi īsāks. “Bembis” pat nav bremzējis!” Lūžņu kaudze un traumēti šoferi sadursmē uz Rīgas apvedceļa

Piektdienas rītā uz Rīgas apvedceļa – netālu no Ķekavas – notikusi nopietna sadursme, kurā ievainoti vairāki cilvēki un kas pamatīgi apgrūtinājusi satiksmi. Sasistie auto aptuveni stundu bloķējuši vienu no divām braukšanas joslām, savukārt tas radījis apjomīgus sastrēgumus.

Avārija notika dažu simtu metru attālumā no tā dēvētā Ķekavas apļa. Transportlīdzekļu plūsma tuvojusies aplim, priekšā kāds piespiedis bremžu pedāli, un tam sekojusi ķēdes reakcija, kuru gabaliņu tālāk jau noslēdzis spēcīgs blīkšķis.

Vissmagāk cietis kāds vīrietis, kurš tobrīd sēdējis “VW Golf” – viņa auto saņēmis triecienu no aizmugures un tad burtiski iesviests priekšā esošajā “Audi”.

Šofera pieredzēto atklāj viņa kolēģis, kurš ieradies, lai palīdzētu tikt galā ar formalitātēm, jo pats cietušais jau aizvests uz slimnīcu. “Brauca ar “VW” uz darbu, “Audi” priekšā piebremzēja, “golfs” piebremzēja un “bembis” ar pilnu jaudu pakaļā iekšā. Arī “BMW” vadītāju uz slimnīcu aizveda.”

Avārija pamatīgi šokējusi arī “Audi Q5” stūrētāju. Sieviete vēl labu brīdi pēc notikušā nespēj īsti atgūties no pieredzētā. “Priekšā bija sastrēgums. Manā priekšā strauji nobremzēja auto, es, protams, arī bremzēju. Un tad bija sitiens pa aizmuguri, tāds, ka līdz griestiem palēcos. Es bremzēju, lai neietriektos priekšā braucošajā, kurš strauji bremzēja. Spiedu bremzes, cik spēju. Un tad viņš aizbrauca, jo es jau viņu neaizķēru. Pilnīgi neko nesapratu. Izkāpu no auto, ieraudzīju, ka viņš netiek ārā no mašīnas, tad ieraudzīju, cik stipri ir sasists tas auto. Tajā vispār cilvēks gulēja. Es domāju, ka bija maza distance un ātri brauca. Tā es domāju.”

Notikuma vietā gan neizdodas noskaidrot, kā viss izskatījies no “BMW” sēdošo skatu punkta. Šoferis jau bija nogādāts slimnīcā, bet auto pasažiere no komentāriem kameras priekšā atturējās.

Jebkurā gadījumā, patiesību par šīs avārijas apstākļiem izmeklēšanas laikā noskaidros ceļu satiksmes negadījumu izmeklētāji, jo par notikušo tiks ierosināts kriminālprocess.