Garozas ciemata grāvī “iekrīt” leišu kravas auto ar visu piekabi

2 komentāri

Piektdien, 27. oktobrī, pusdienas laikā uz autoceļa Iecava-Jelgava trīs kilometrus pirms Garozas ciemata grāvī iegāzās kāda kravas automašīna ar visu piekabi. Lietuvā reģistrētais spēkrats veda kokmateriālus.

“Fūre” veļoties apstājusies tā, ka galvenais trieciens nācis pār kabīni, kurā bija divi cilvēki. Pasažieris nopietnas traumas neguva, bet šoferim klājies bēdīgāk.

Negadījuma iemeslus skaidros policija un apdrošinātāji, bet šajā gadījumā, kā saka pats “kravinieka” pasažieris, ceļš bija slapjš un slidens, tāpēc vajadzēja braukt lēnāk. Paši vien avārijā esot vainīgi.

Jāpiebilst gan, ka šajā ceļa posmā kaut kas īsti nav kārtībā ar ceļa segumu, jo šī nav pirmā kravas automašīna, kas avarējusi konkrētajā vietā. Par vienu no iepriekš notikušajām avārijām liecina ceļa malā izbirušie un līdz šim nesavāktie ķieģeļi.

TOP komentāri

  • Mantas Ab
  • Eduards Edžus
    0 0 0

    Eduards Edžus

    Ceļa segumam nav ne vainas. Šodien pats garām tur braucu... Skats tāds ne visai pavērās. Visu bīstamību tur rada asais līkums. Un neskatoties uz to, ka līkumā atļautais ir 50km/h, avārijas tiešām notiek biežāk, kā citur... Vienīgais reāli sliktais posms uz minētā ceļa ir pie Teteles...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl