Garozas ciemata grāvī “iekrīt” leišu kravas auto ar visu piekabi

2 komentāri
Garozas ciemata grāvī “iekrīt” leišu kravas auto ar visu piekabi

Piektdien, 27. oktobrī, pusdienas laikā uz autoceļa Iecava-Jelgava trīs kilometrus pirms Garozas ciemata grāvī iegāzās kāda kravas automašīna ar visu piekabi. Lietuvā reģistrētais spēkrats veda kokmateriālus.

“Fūre” veļoties apstājusies tā, ka galvenais trieciens nācis pār kabīni, kurā bija divi cilvēki. Pasažieris nopietnas traumas neguva, bet šoferim klājies bēdīgāk.

Negadījuma iemeslus skaidros policija un apdrošinātāji, bet šajā gadījumā, kā saka pats “kravinieka” pasažieris, ceļš bija slapjš un slidens, tāpēc vajadzēja braukt lēnāk. Paši vien avārijā esot vainīgi.

Jāpiebilst gan, ka šajā ceļa posmā kaut kas īsti nav kārtībā ar ceļa segumu, jo šī nav pirmā kravas automašīna, kas avarējusi konkrētajā vietā. Par vienu no iepriekš notikušajām avārijām liecina ceļa malā izbirušie un līdz šim nesavāktie ķieģeļi.

TOP komentāri

  • Mantas Ab
  • Eduards Edžus
    0 0 0

    Eduards Edžus

    Ceļa segumam nav ne vainas. Šodien pats garām tur braucu... Skats tāds ne visai pavērās. Visu bīstamību tur rada asais līkums. Un neskatoties uz to, ka līkumā atļautais ir 50km/h, avārijas tiešām notiek biežāk, kā citur... Vienīgais reāli sliktais posms uz minētā ceļa ir pie Teteles...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl