Galvaspilsētā avarē divi auto un pārvēršas par lūžņu kaudzi

1 komentārs
Galvaspilsētā avarē divi auto un pārvēršas par lūžņu kaudzi

Šodien galvaspilsētā acumirklī par lūžņu kaudzi pārvērtušies divi auto, kas iekļuvuši ceļu satiksmes negadījumā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Agrā pēcpusdienā Pildas un Dārzciema ielu krustojumā,par auto kapsētas klientiem kļuvuši divu auto saimnieki. “Mercedes” stūrētājs pirms sadursmes braucis pa Dārzciema ielu uz Dienvidu tilta pusi, savukārt “Saab” vadītājs,pa Pildas ielu devies Nīcgales ielas virzienā.

“Braucu pie zaļās gaismas. Šķērsoju Dārzciema ielu, kad no labās puses saņēmu triecienu. Ir liecinieks, kurš redzēja, ka braucu pie zaļā. Viņš stāvēja šeit, es viņā gandrīz vai ietriecos. Paspēju nobremzēt. Redzēju, ka strauji tuvojos mašīnai un sāku bremzēt. Tas arī īsumā viss,” skaidroja “Saab” vadītājs Mihails.

Mihails apgalvo, ka otrs autovadītājs brauca pie sarkanās luksofora gaismas, lai gan arī šim otram braucējam šķietot, ka viņš braucis pie zaļā luksofora signāla. “Tā viņam šķiet. Bet, kad no tās mašīnas, kas šeit stāvēja izkāpa aculiecinieks, viņš pateica, – tev ir taisnība, bet viņam ne. Jo viņš stāvēja šeit, viņš tobrīd arī iebrauca krustojumā,” papildina “Saab” vadītājs.

Pelēko “Mercedes” sadursmes brīdī stūrējis Aleksandrs, sirms vīrs, kurš “Degpunktā” atzīst, ka šajā situācijā, iespējams, ir kļūdījies.

“Acīmredzot “palaidu garām” zaļo gaismu. Iedegās jau dzeltenais… Skaidri nespēju atcerēties, kā tas notika. Otra mašīna brauca šajā virzienā, un es tajā ietriecos,” viņš atzīst, norādot, lai arī paša auto smagi sasists, viņam viss kārtībā – dzīvs un vesels.

Negadījuma apstākļu fiksēšana un vaininieka saukšanas pie atbildības būs ceļu policistu ziņā. Ja cietušajam šoferim nodarītos zaudējumus segs vaininieka OCTA apdrošinātāji, tad otra auto šoferim situācija ir daudz nepatīkamāka – papildus naudas sodam par avārijas izraisīšanu viņam zaudējumos nāksies norakstīt arī savu auto, jo ir skaidrs, ka to vairs neatmaksājas remontēt.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Iereibuši vecāki nežēlīgi izturējušies pret savu divus mēnešus veco bērnu

Pensionāru pārim gājiens uz Bauskas tirgu izvērties pavisam nelāgi

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

"Jūs nofilmēja ar slēpto kameru." Policija pieķer divus spogulīšu zagļus, taču viņi izsprūk no soda

Baložos ugunsgrēks noposta māju, kurā mitinājās bezpajumtnieki

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis