“Gāju mājās, tad uztriecās virsū!” Pēc notriekšanas ar elektrisko skrejriteni sieviete Rīgā gūst nopietnas traumas

Uz elektriskajiem skrejriteņiem jeb skūteriem, kas lielā daudzumā parādījušies Rīgas ielās, rīdziniece Daina jau sen skatījusies skeptiski. Visvairāk sievieti satraucis fakts, ka ar braucamrīku iespējams attīstīt pamatīgu ātrumu – pat 30 un vairāk kilometrus stundā, kas nozīmē, ka šādai ierīcei nebūtu vietas uz gājēju ietvēm.

Atpakaļ uz rakstu

30 komentāri

 • Boltam

  Boltam

  Ieteiktu mainīt politiku, atļaujot braukt tikai, ja ir velo apliecība. Tiem, kam nav nekādas izpratnes par ceļa drošību, uz ceļiem ar skūteriem būtu jāaizliedz braukt. Arī man pa ietvi vienreiz viens čalis traucās pa šauru ieliņu uz visiem 30 kmh tā, ka aptrūkos. Brauc kā traki, jo par minūti taču 10 centi jāmaksā. Ar savu skūteri vnm esmu uzskatījis, ka gājējs vnm būs pirmais, galvenais un viņam pieder ietve, kur vnm man būs jāapstājas vai jābremzē.
 • Desa

  Desa

  Es zinu, ka uz tā sūda dragā arī pa divi. Tur dubultais tukšums paurī spīd. Skats jau pa rubli - piss dirsā uz samokata.
 • Petuhi

  Petuhi

  Nevar sagremot ka ir 21 gadsimts :DDDDD GRIBESU UN BRAUKSU AR SKREJRITENI PA IETVI UN AR PARASTO RITENI ARI MAN PO
  • Atceros

   Atceros

   Nu, ja gribi tad brauc. Un lai arī citi brauc un tu tai brīdī ej ar kājām un lai arī viņiem ir PO
 • murgs
 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Nu žēluma gals ka tiem kas izmanto šos skrejritenus nav nekādas atbildības sajūtas - tas tak ir ta pat ka braukt ar velosipēdu , ja esi gājēju bara nu tad doma ka brauc ! Nu tad ir jāskatās ar abām acīm un jāpiedomā pie ātruma . Kaut gan pie mums cilvēki - gājēji neievēro arī ja ir gar troutuara malu velosipēdu josla un pārvietojas arī pa to tas nozīme kad pārvietojies ar velosipēdu arī tur Tev jāskatās ka izlavierēt starp gājējiem ...
 • Ilze Brāzma

  Ilze Brāzma

  Cietušajai ātru atveseļošanos, bet jaunietei gribas teikt - zeme ir apaļa. Savā jaunības maksimālismā sačakarēt savu (un arī citu) dzīvi, nav liela māksla, bet ar to apziņu būs jādzīvo visu atlikušo dzīvi.
  • murgs
  • Lol

   Lol

   Man piemēram vainas apziņa ka tāda nav, bērnībā muļķības izdarīju, drauga omei nosperu maku ar pensiju, vienam aiz psihim uz kājām uzgazu karstu eļļu, tgd viņam rētas visu dzīvi,bet man kaut kā vienalga, nemokos ar kādām vainas apziņa, dzīvoju tikai sev
 • Diga

  Diga

  Tas ,ka šis ""braucējs "' neliekas zinis neko nemaina ,es vienalaga tam prasību piedzītu tiesas ceļā..un jā ,,pa degunu--salaužot to..un poh,,skuķis tas vai čalis))
  • Aaaaa

   Aaaaa

   Ko tu no manis piedzitu krupe? Es valstij esmu parādā 2k un vēl ātrie kredīti, bet strādāju neoficiāli stroika viss uz rokas un man nav ko atņemt ahahHHa
 • Kalnritens

  Kalnritens

  Kamēr ar skuuteriem ļautiņi iemācīsies zoliidi braukt, paies laiks. Ar velosipēdu var attīstīt ari 35 un 40 km/h, vai tādēļ uzreiz jāaizliedz ar tiem pa ietvi braukt? Skrējēji var attīstīt 25km/h,liegsim skriet pa trotuāru lai kādu sapņainu kundzīti neapgāž ? Ja ieviesīs "oktu" tiem, gājēji paši leks zem skūteriem dēļ vieglas peļņas.
  • z

   z

   es jau diviem tev līdzīgiem mērgļiem purnus esmu izdauzījis, kad šie no mugurpuses man uz ietves virsū uzbrauca...
   savādāk jau jums neiemācīt satiksmes noteikumus, ka pa ietvi pārvietojas gājēja ātrumā, neatkarībā no tā, uz kāda sēdekļa stutes savu pakaļu esat uzsprauduši...
  • murgs

   murgs

   jā, liegsim gan, ietve ir paredzeta iešanai!!!!!! leciet virsū auto ar saviem skrejriteniem un citiem braucamiem - kas ir ,bail? un oktu vajag obligāti,lai pasargātu no tādiem kropļiem!
 • Lila

  Lila

  Man ar skrejritenis(ektriskais),lai līdz darbam un no aizbrauktu,tik es cenšos piesardzīgi braukt,sabremzēju pat pie zaļās (gājēju gaismas),jo vnk negribas traumēt ne sevi ne citus. Bet,liekākā daļa(jaunieši(mani novērijumi)) brauc pārgalvīgi un nerēķinās ar apkārtējiem. Man personīgi pašai bail,kad viņi taucas pretīm,kur ir sašauruminājumi.
  P s.arī pati mēdzu uzpiest "gāzīti",bet tik tad,kad jūtos droši
 • Oskars Bisters

  Oskars Bisters

  Gajejiem jabut uz ietves, visiem mahaniskajiem parvietosanas lidzekliem uz cela braucamas dalas, bet pats galvenais noteikums ka uz cela braucamas dalas satksmi regule celu satilsmes noteikumi. Un vini attiecas uz visiem kas neiet savam kajam. Nezini, neatceries vai neievero tad solo uz savam divam un punkts!
  • Rolands

   Rolands

   Vispār jau ceļu satiksmes noteikumi ir jāzin visiem. Nav svarīgi vai tu ar kaut ko brauc vai ej kājām.
  • Jānis

   Jānis

   problēma ar "mazjaudīgajiem" skrejriteņiem ir līdz max 25 km/h tur ta problema kapec nevar uz auto ceļa. bet ej nu tagad saproti kurš ir līdz 25 un kurš jaudīgāks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!