Komentāri

Ja līkumotā ceļā, kur uzstādītas zīmes ar ātruma ierobežojumu “70 km/h”, automašīna izslīd un iebrauc pretējā joslā, tas nozīmē, ka ir braukts stipri par ātru. Ceļa posmā starp Salaspili un Sauriešiem pirmdienas pēcpusdienā notikusi smaga auto sadursme.

Pirmdien uz šosejas starp Sauriešiem un Salaspili notikusi triju automašīnu sadursme, un, lai arī pēc avārijas viens no spēkratiem izskatās pilnībā iznīcināts, visi cilvēki palikuši dzīvi un gandrīz neskarti. Negadījums noticis visvairāk cietušā “Volvo” vadītājas dēļ, viņa savu vainu pirms iekāpšanas “ātrajā palīdzībā” arī neesot noliegusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta negadījumā iesaistītie, spēkratam radusies sānslīde, un tā ar aizmugurējo daļu ietriekusies kravas automašīnā, kas sadūrusies ar kravas busiņu. Kad “fūre” nākusi tieši virsū, busiņa pasažieri tiešām piedzīvojuši pamatīgu izbīli, bet sadursme nav bijusi tik stipra, lai vērstos pie ārstiem.

Tā kā smagi cietušo negadījumā nav, šajā reizē steidzīgā autovadītāja saņems administratīvu sodu, bet formalitātes un naudas lietas par sasistajām automašīnām kārtos apdrošinātāji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl