Komentāri

Ja līkumotā ceļā, kur uzstādītas zīmes ar ātruma ierobežojumu “70 km/h”, automašīna izslīd un iebrauc pretējā joslā, tas nozīmē, ka ir braukts stipri par ātru. Ceļa posmā starp Salaspili un Sauriešiem pirmdienas pēcpusdienā notikusi smaga auto sadursme.

Pirmdien uz šosejas starp Sauriešiem un Salaspili notikusi triju automašīnu sadursme, un, lai arī pēc avārijas viens no spēkratiem izskatās pilnībā iznīcināts, visi cilvēki palikuši dzīvi un gandrīz neskarti. Negadījums noticis visvairāk cietušā “Volvo” vadītājas dēļ, viņa savu vainu pirms iekāpšanas “ātrajā palīdzībā” arī neesot noliegusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta negadījumā iesaistītie, spēkratam radusies sānslīde, un tā ar aizmugurējo daļu ietriekusies kravas automašīnā, kas sadūrusies ar kravas busiņu. Kad “fūre” nākusi tieši virsū, busiņa pasažieri tiešām piedzīvojuši pamatīgu izbīli, bet sadursme nav bijusi tik stipra, lai vērstos pie ārstiem.

Tā kā smagi cietušo negadījumā nav, šajā reizē steidzīgā autovadītāja saņems administratīvu sodu, bet formalitātes un naudas lietas par sasistajām automašīnām kārtos apdrošinātāji.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 32

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl