Komentāri

Netālu no Ķekavas kāds negadījums tikai laimīgas sagadīšanās dēļ nekļuva par kārtējo traģēdiju. Proti, desmitiem tonnas smags kravas automobilis izslīdējis uz šosejas, savukārt apkārt esošo vieglo šoferīšiem nācies mukt kur kuram.

Sniegputeņa laikā patiešām nervus kutinošu situāciju pieredzējuši vairāki autobraucēji, kuru maršrutā šodien bija Rīgas apvedceļa un Ziemeļu ielas krustojums, netālu no Ķekavas robežas. Brīdi pirms četriem pēcpusdienā pa mazākas nozīmes ceļu krustojumam tuvojusies vairāk nekā trīsdesmit tonnas smagā kravas automašīna “Volvo” ar piekabi, kuras vadītājs uz slidenā ceļa acīmredzot nav spējis novaldīt auto, un tas, par izbīli daudziem, lēnām, bet pārliecinoši izslīdējis uz šosejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Visticamāk, pa galveno ceļu braucošo vieglo automobiļu šoferīšu acu priekšā šajā brīdī pazibējusi visa dzīve. Lai izvairītos no traģiskas sadursmes, autovadītājiem nācās “mukt” uz visām pusēm.

Šis negadījums vēlreiz tikai apliecina to, ka sniegputeņa laikā autobraucējiem jābūt īpaši uzmanīgiem. Ceļu uzturētāji šādos laikapstākļos nevar paspēt vienlaikus notīrīt un nokaisīt visus ceļus, tādēļ ir jābūt divtik uzmanīgiem un jāatceras, ka brauktuve daudzviet var būt ļoti slidena. Brauciet prātīgi, jūs gaida mājās, aicina raidījums “Degpunktā”.

Lasi vēl