Komentāri

Netālu no Ķekavas kāds negadījums tikai laimīgas sagadīšanās dēļ nekļuva par kārtējo traģēdiju. Proti, desmitiem tonnas smags kravas automobilis izslīdējis uz šosejas, savukārt apkārt esošo vieglo šoferīšiem nācies mukt kur kuram.

Sniegputeņa laikā patiešām nervus kutinošu situāciju pieredzējuši vairāki autobraucēji, kuru maršrutā šodien bija Rīgas apvedceļa un Ziemeļu ielas krustojums, netālu no Ķekavas robežas. Brīdi pirms četriem pēcpusdienā pa mazākas nozīmes ceļu krustojumam tuvojusies vairāk nekā trīsdesmit tonnas smagā kravas automašīna “Volvo” ar piekabi, kuras vadītājs uz slidenā ceļa acīmredzot nav spējis novaldīt auto, un tas, par izbīli daudziem, lēnām, bet pārliecinoši izslīdējis uz šosejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Visticamāk, pa galveno ceļu braucošo vieglo automobiļu šoferīšu acu priekšā šajā brīdī pazibējusi visa dzīve. Lai izvairītos no traģiskas sadursmes, autovadītājiem nācās “mukt” uz visām pusēm.

Šis negadījums vēlreiz tikai apliecina to, ka sniegputeņa laikā autobraucējiem jābūt īpaši uzmanīgiem. Ceļu uzturētāji šādos laikapstākļos nevar paspēt vienlaikus notīrīt un nokaisīt visus ceļus, tādēļ ir jābūt divtik uzmanīgiem un jāatceras, ka brauktuve daudzviet var būt ļoti slidena. Brauciet prātīgi, jūs gaida mājās, aicina raidījums “Degpunktā”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl