“Fiat” busiņa vadītājs Jaunjelgavā saduras ar kravas auto

0 Komentāru

Ceturtdien, 15.jūlijā, smagu avāriju piedzīvoja kāds “Fiat” busiņa vadītājs Jaunjelgavā, ap kuru saskrēja aculiecinieki un centās jaunajam vīrietim palīdzēt, iekams ieradās mediķi, vēsta “Degpunktā”.

Īsi pirms plkst. 19 mierīgo pievakari Jēkabpils ielā, Jaunjelgavā, izbojāja ceļu satiksmes negadījums. Apdullinošo troksni, ar kādu sasitās kravas automašīna un “FIAT” busiņš, dzirdēja visi apkārtējie. Aculiecinieku uzņemtajā bildē redzams, ka busiņa kreisais priekšējais sāns – tur, kur sēž vadītājs, ir pilnīgi sadragāts.

Antonija redzēja negadījuma sekas un priecājas, ka šoferis bija pie samaņas: “Dieva laime, ka cilvēks palika dzīvs. Tā ir liela laime.”

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāde busiņa vadītāju nogādāja slimnīcā.

Inga Vītola, NMPD pārstāve

“Ir nopietni ievainojumi, kas prasa papildus izmeklējumus un palīdzības saņemšanu, bet mediķu apskates brīdī tie nav dzīvību apdraudoši.”

Kravas automašīnai bija vieglāki bojājumi un tās šoferis atteicās no mediķu piedāvātās palīdzības. Viņš palika uz vietas un runāja ar policiju par negadījuma apstākļiem. Pēc tam, vīrietis savu versiju paskaidroja arī Voldemāram, kas dzīvo blakus mājā. Tiekot pieļauts, ka vadītājam kļuvis slikti.

Tikmēr Dace, kas bija negadījuma aculieciniece, apraksta avāriju no sava skatpunkta. Viņas izteiktā versija sadursmi drīzāk skaidro ar busiņa vadītāja reakcijas lēnumu, nevis pēkšņām veselības problēmām.

“Tur, kur Jaunjelgavā ir tā tiltiņa vieta, viņa ir pati par sevi jau šaurāka. Tas, kas man brauca pretim, bija lielā refrižeratora kravas automašīna. Es ieraudzīju to, ka viņš ir daudz, daudz platāks, nekā tas ceļš, un viņš jau tā bija ceļa vidū,” stāsta avārijas aculieciniece Dace.

Dace veica strauju manevru, lai izvairītos no kravas automašīnas platās piekabes. ”Fiat” busiņš brauca simts metrus aiz viņas, bet pamanīt apdraudējumu nepaspēja.

“Pagāja pāris sekundes, kad es ieraudzīju aizmugurē lielu putekļu mākoni un es sapratu, ka tas busiņš, kas man brauca aizmugurē, ir saticis to kravas kasti un paķēris viņu līdzi,” viņa skaidro.

Negadījuma apstākļus izmeklēs policija un lems, kurš no automašīnu vadītājiem ir pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus.

0 Komentāru