“Esmu šokā, kāpēc ar mani nesazinājās!” Māte vairākas stundas meklē dēlu, līdz uzzina, ka viņš nonācis reanimācijā

Pirmdien, 14. oktobrī, Rīgā, Gramzdas ielā, notriekts jauns puisis. Šoferis notikuma vietā apgalvoja, ka braucis ar ātrumu, kas nav lielāks par 30 kilometriem stundā. Tomēr cietušā tuvinieki apšauba autovadītāja teikto, un vairāki incidenta apstākļi liek domāt, ka šoferis traucies ar ātrumu, kas bijis krietni virs atļautā.

Atpakaļ uz rakstu

31 komentārs

 • Эгон Волк

  Эгон Волк

  Tieši uz šo attiecas datu aizsardzība, un tas ir pareizi. Pilngadīgam cilvēkam māte nav ne aizbildnis, ne likumiskais pārstāvis. Varu pateikt par sevi, ja nonāktu slimīcā, NOTEIKTI negribētu, ka to bez manas atļaujas izziņo kaut kādiem citiem cilvēkiem. Uz miruša cilvēka datiem patiešām Datu aizsardzības regula neattiecas, tad drīkst publicēt un meklēt tuviniekus.
 • Naigj

  Naigj

  Kā tad, ar busu un ievērot ātrumi, ja ja ja
  Gandrīz visi viņi lidinās un kad uzsākt kustību, tā uzreiz pedālis grīdā. Ja jau 30 km/h tad jau vajadzēja paspēt nobremzēt un ar tādu ātrumu tā notriekt līdz reanimācijai vēl vajag pacensties. Ceru, ka atbdīgie dienesti nekļūdīsies aprēķinos un vispārējo fiziku.
  Izturību, veselību.
 • Es

  Es

  Jūtu līdzi mammai. Ar mani notika apmēram tas pats- netālu no manas darba vietas tika nāvējoši notriekst tētis kuru visi pazina.(vietējā ciemā )Pēc stundas pati aizejot uz notikuma vietu to secināju, atpazinu viņu. Neviens no dienestiem neziņoja lai gan līdzi nēsāja somu ar visiem dokumentiem.
 • Velta Leskovica

  Velta Leskovica

  Pirmkārt,18. gadi, pilngadība, un pēc likuma nav vecāki jāmeklē. Otrkārt datu aizsardzība. Ja pilngadīga persona nav devusi akceptu kādam ziņot, nevienam nav juridisku tiesību to darīt.
  • Jeezinj

   Jeezinj

   Jūs gribētu gulēt slimnīcā un lai neviens neinformē tuviniekus? Tiešām? Vai, ja tas būtu jūsu vīrs? Ak jā, tādai kā jūs jau noteikti neviena nav. Un kāda pie velna datu aizsardzība, tak izlasiet vispirms regulu un pamēģiniet saprast tās nozīmi un uz ko attiecas datu aizsardzības likums. Pati kaut spējat apjēgt kāds te sakars ar datu aizsardzību? Tumsonība.
  • Gg

   Gg

   Tu jocīga? Kā gan viņš, esot reanimācijā, KRITISKĀ stāvoklī, var vispār pateikt to, vai grib ziņot vecākiem, vai nē!? Vai arī tu domā, ka pirms negadījuma jau bija jāpaziņko, jo to paredzēja? Attopies. IR jāziņo jebkurā situācijā!
 • Zita Gita

  Zita Gita

  Ja auto vadītājs būtu godīgs,tad viņam bija jābūt pirmajam ,kuram jāinformē tuvinieki...nevis,vienalga kas ar jauno cilvēku notiek
  • Uldis Setins

   Uldis Setins

   Zita Gita intresanti ka vadītājs var zināt un atpazīt tuviniekus... dokumentus no kabatas ārā pēc avārijas neviens nevelk
  • Liene Derkaca

   Liene Derkaca

   Zita Gita vadītājs jau gan neziņos cietuša Tu īrniekiem un tas vispār ir policijas vai arī slimnīcas darbs , vadītājam bija nekavējoties jāizsauc neatliekama un policija
 • Santa
 • Rodzers Vasilevskis
  • Juris Karlsbergs

   Juris Karlsbergs

   ...dažreiz, pēc šādiem negadījumiem, tā dzīvība var būt visai nosacīta, cienītais...!😡🤔 Cerams, šeit viss būs iespējami labi..!🤔
  • Rodzers Vasilevskis

   Rodzers Vasilevskis

   Juris Karlsbergs Kas svarīgāks par dzīvību?Cilvēki neredz būtiskāko.Pārējais pēc tam.
  • Juris Karlsbergs

   Juris Karlsbergs

   Rodzers Vasilevskis Jūs dzīvē acīmredzot neesat tā, pa īstam, sastapis dzīvus „dārzeņus”😕🤔 Jā, kaut kas no dzīvības tur ir, bet ne viņu, ne viņiem tuvo dzīves nekad vairs nebūs tādas, kādām tām būtu jābūt...!😕🤔
  • Rodzers Vasilevskis

   Rodzers Vasilevskis

   Juris Karlsbergs Beidz te dzīt sviestu.Zb jau.Pie tā arī paliekam,punkts.
 • Lira Kajumova

  Lira Kajumova

  Cik reizes dienā mēs paši "nepamanām" kritušo uz ielas "svešo" dēlu/cilvēku...? 😢
 • Aija

  Aija

  Uz šīs gājēju pārejas vienmēr mašīnas skrien nenormāli.
  Un katru reizi ejot pāri šai pārejai mašīnas neapstājās, un neskatoties ka mazs bērns ir blakus. Kuram kājiņas nav tik ātras lai pārietu pāri.
  Un cik reizes nav bijis ka tūlīt pāriesim tik daži soļi palikuši, mašīnas jau brauc, un man nobrauc gar kājām.
  Sakiet vai tas ir normāli?
  Un ja man uzbrauks vai notrieks un bērns to redzēs.
  Uz šīs pārējās vajadzētu būt policijai.
  Vai ko tamlīdzīgu.
 • Svetlana Briede

  Svetlana Briede

  Mūsu valstī neviens cilvēks nevar justies drošs un pasargāts. Atbildīgie dienesti vispār vairs tautu neuzskata ne par ko. Cik man ir nācies griezties pēc palīdzības,esmu saņēmusi tikai tukšu atrakstīšanos, ķeksīša pēc. Tā arī šinī gadījumā,cilvekiem pat ne paziņo par dēla nelaimi. Sviests!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!