“Es viņu neredzēju. Vispār!” Šokētais kravas auto šoferis nespēj izskaidrot traģisko avāriju Rīgā

3 komentāri
“Es viņu neredzēju. Vispār!” Šokētais kravas auto šoferis nespēj izskaidrot traģisko avāriju Rīgā
Foto: "Degpunktā"

Trešdien ap plkst. 10.00 Rīgā, Maskavas ielā, notika traģiska avārija, kas vēl labu brīdi lika noskurināties ikvienam, kurš rīta pusē devās pilsētas centra virzienā.

Vidējā braukšanas joslā starp diviem kravas auto gulēja cilvēka ķermenis, kam pārklāts zils līķu maiss. Lai arī tobrīd blakus nelaimes vietai darbojies prāvs ceļa strādnieku pūlis, viņi nemaz nav redzējuši, kā bojāgājušais pakļuvis zem “Volvo” riteņiem, bet ieraudzījuši nelaimi, kad bijis jau par vēlu ko glābt.

Strādnieks: Redzēju, ka izkrita no mašīnas kaut kas.

“Degpunktā”: Izkrita no mašīnas?

Strādnieks: Nu, it kā. Nē, nu, zem riepas bija un no krustojuma atvilka līdz šejienei, it kā.

“Degpunktā”: Bet iemesls avārijai un tādas lietas nezināt?

Strādnieks: Nē, nē, nē…

 

Strādnieku teikto apstiprina arī notikuma vietā strādājošie likumsargi. Visticamāk, bojāgājušais zem auto pakļuvis gandrīz kvartālu iepriekš, nelielu gabalu pirms gājēju pārejas Maskavas un Prūšu ielu krustojumā.

Diemžēl “Degpunktā” nav vēl izdevies izdibināt, kā tas noticis, jo šokētais kravas auto šoferis, acīmredzot uz asfalta gulošo cilvēka ķermeni ieraudzījis vien atpakaļskata spoguļos, jau krietnu gabalu tālāk – iepretim Maskavas ielas 287. namam.

“Degpunktā”: Pastāstiet pāris vārdos, kā tas notika. Vai viņš izskrēja priekšā, vai kas cits notika?

Šoferis: Es viņu neredzēju.

“Degpunktā”: Vispār?

Šoferis: Vispār.

Arī negadījuma aculiecinieks, aizmugurē braucošā kravas auto “Scania” šoferis, pēc redzētā ir ļoti nerunīgs. Tieši viņa auto priekšā, no priekšā braucošā automobiļa apakšas negaidīti izripojis gājējs. “Es kā vadītājs jums teikšu, ka par tādām lietām nav jārunā. Man vēl reisā jāatgriežas. Saprotiet mani paši. Par tādām lietām runāt un tās apspriest… Es vienkārši paliku kā liecinieks, jo cilvēkam tagad visu ko var piesiet. Liecinieks ir liecinieks.”

Ceļu policisti pieņēmuši visu iesaistīto paskaidrojumus, kā arī fiksējuši avārijas vietā redzamās pēdas. Šobrīd ierosināts kriminālprocess un nelaimes gadījumu iemeslu noskaidrošana uzticēta izmeklētājiem. Visticamāk, lielāku skaidrību par notikušo varēs sniegt apkārtnē uzstādīto video kameru ieraksti.

TOP komentāri

 • Gunars Sondors
 • Ilmārs
  0 0 0

  Ilmārs

  Teikšu īsi : Līdzjūtība vienam no viņiem, jo nezinu kurš vainīgs, bet Tev meklētāj : ja nemāki un nav ko pareizi izteikt, tad labāk paklusē, labi, ka vēl nepaziņoji, kas esi !
 • vieglas smiltis
  0 0 0

  vieglas smiltis

  Nu līdzjūtība šoferim šajā tik nepatīkamā situācijā, bet kas attiecas uz Maskavas ielu, nu tas ir krimināls Rīgas rajons.Es tur esmu pabijis tikai pāris reizes,kaut kādu firmu meklējot,bet nu īpaši tajā galā tuvāk centram, var gadīties vis kas.Tur uz ielām vazājas tādi eksemplāri , ka viņi paši neapjēdz vai rīts vai vakars. Kur vēl ieraudzīt ka auto brauc. Pilnīgi iespējams ,ka pats iztenterēja un pakrita apakšā kaut kur pa vidu fūrei!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl