“Es vienkārši braucu viņus noslānīt” – policija aptur dzērājšoferi, kurš grasījās izrēķināties ar drauga pāridarītājiem

1 komentārs
“Es vienkārši braucu viņus noslānīt” – policija aptur dzērājšoferi, kurš grasījās izrēķināties ar drauga pāridarītājiem

Likumsargi, iespējams, novērsuši iespaidīgu kautiņu, jo tikai mirkli pirms galamērķa sasniegšanas apturēts kāds iereibis autovadītājs, kurš, kā pats atzina, devies izrēķināties ar drauga pāridarītājiem.

Gaidot kolēģus, kārtības sargiem nācies uzklausīt visdažādākos brīnumus. Sākot ar to, ka pieķertais šoferis nemaz nav sēdējis pie stūres, līdz pat tam, kāds tad bijis šīs dienas brauciena mērķis. Kā izrādās, kungs vēlējies atriebt pāridarījumu savam draugam.

“Veči, tos, kas te dzīvo, jūs tiešām izglābāt. Jā. Es būtu sitis tur pamatīgi,” vaļsirdīgi stāstīja apturētais autovadītājs. “Es vienkārši braucu, tāpēc ka viņam pirms mēneša salauza degunu, atsita. Te kaut kādi īrnieki jaunie. Nu, es vienkārši braucu viņus noslānīt.”

Pēc ceļu policijas ierašanās aizturētajam nācies mainīt savus dienas plānus, jo inspektori konstatējuši, ka “Mercedes” stūrētājs atradies vairāk nekā divu promiļu reibumā, tādēļ viņam vajadzēja doties līdzi uz Gaujas ielu.

Neatkarīgi no bravūras drīz vien kungs jau pavadīts uz izmeklētājas kabinetu. Šajā gadījumā viņam vairs nebija kur sprukt, un šā rīta brauciens nu tiks iemūžināts arī kāda kriminālprocesa sējumā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

1 komentārs